Choć wyrwali trochę grosza, ale warto było!

W niedzielny wieczór, 5 października, w Teatrze Miejskim pilskiego RCK wystąpił „Kabaret pod Wyrwigroszem”.  Kilkaset osób, które zdecydowały się na rendez vous z czwórką artystów, nie żałowało tej decyzji, bowiem cały czas zrywali boki ze śmiech, a przecież śmiech to zdrowie!

W ponad dwugodzinnym programie krakowscy artyści – Beata i Łukasz Rybarscy, Maurycy Polaski i Andrzej Kozłowski – zawarli szereg skeczów, kilka humorystycznych piosenek oraz parodii. Rozpoczęli scenką rodzajową z cyklu „Między Bugiem a prawdą”, w której głównymi postaciami są: małżeństwo Wala i Mietek, ich syn oraz pop.

Nie zabrakło odświeżonej piosenki „Donald marzy”, parodii Ivana i Delfina „Jej czarne Oczy” zatytułowanej „Ja śpiewam nie wiem o czym”. No i „czeskiej” wersji „Ona nie tańczy dla mnie”

Z wielkim aplauzem widzowie przyjęli piosenkę „PO, PeSeL, PiS, SLD” oraz z cyklu „Sprawdzamy jak to było” o gender, gdzie zaproszony do jednego z przedszkoli nieżyjący Elvis Presley zaśpiewał piosenkę „Love mi gender”:

Love mi gender, bo mnie tu krew zaczyna wrzeć. Dżondra mam, lecz nie wiem sam, którą wybrać płeć.
Love mi gender, love ty mnie. Love mnie ile sił! Tylko co nadstawić mam? Kotku – przód, czy tył?

Sto czterdzieści minut z „Kabaretem pod Wyrwigroszem” zleciało jak z bicza trzasł. Kto był – się raduje! Kto zaś nie był – niech żałuje!!!

Już dziś zapraszamy do lektury wywiadu z Łukaszem Rybarskim z Kabaretu pod Wyrwigroszem, który zostanie opublikowany w październikowym numerze Tętna Regionu. Szukajcie nas w stałych (i nowych) punktach od 13 października 2014 roku. Życzymy przyjemnej lektury!

mm

choc_wyrwali_troche_grosza10

choc_wyrwali_troche_grosza72 choc_wyrwali_troche_grosza11 choc_wyrwali_troche_grosza12 choc_wyrwali_troche_grosza13 choc_wyrwali_troche_grosza14 choc_wyrwali_troche_grosza15 choc_wyrwali_troche_grosza16 choc_wyrwali_troche_grosza17 choc_wyrwali_troche_grosza18 choc_wyrwali_troche_grosza19 choc_wyrwali_troche_grosza20 choc_wyrwali_troche_grosza21 choc_wyrwali_troche_grosza22 choc_wyrwali_troche_grosza23 choc_wyrwali_troche_grosza24 choc_wyrwali_troche_grosza25 choc_wyrwali_troche_grosza26 choc_wyrwali_troche_grosza27 choc_wyrwali_troche_grosza28 choc_wyrwali_troche_grosza29 choc_wyrwali_troche_grosza30 choc_wyrwali_troche_grosza31 choc_wyrwali_troche_grosza32 choc_wyrwali_troche_grosza33 choc_wyrwali_troche_grosza34 choc_wyrwali_troche_grosza35 choc_wyrwali_troche_grosza36 choc_wyrwali_troche_grosza37 choc_wyrwali_troche_grosza38 choc_wyrwali_troche_grosza39 choc_wyrwali_troche_grosza40 choc_wyrwali_troche_grosza41 choc_wyrwali_troche_grosza42 choc_wyrwali_troche_grosza43 choc_wyrwali_troche_grosza44 choc_wyrwali_troche_grosza45 choc_wyrwali_troche_grosza46 choc_wyrwali_troche_grosza47 choc_wyrwali_troche_grosza48 choc_wyrwali_troche_grosza49 choc_wyrwali_troche_grosza50 choc_wyrwali_troche_grosza51 choc_wyrwali_troche_grosza52 choc_wyrwali_troche_grosza53 choc_wyrwali_troche_grosza54 choc_wyrwali_troche_grosza55 choc_wyrwali_troche_grosza56 choc_wyrwali_troche_grosza57 choc_wyrwali_troche_grosza58 choc_wyrwali_troche_grosza59 choc_wyrwali_troche_grosza60 choc_wyrwali_troche_grosza61 choc_wyrwali_troche_grosza62 choc_wyrwali_troche_grosza63 choc_wyrwali_troche_grosza64 choc_wyrwali_troche_grosza65 choc_wyrwali_troche_grosza66 choc_wyrwali_troche_grosza67 choc_wyrwali_troche_grosza68 choc_wyrwali_troche_grosza69 choc_wyrwali_troche_grosza70 choc_wyrwali_troche_grosza71