Ciężarówka Coca-Coli w Pile

Świąteczna ciężarówka Coca-Coli z Mikołajem i mnóstwem atrakcji na pokładzie pojawiła się 8 grudnia w Pile. Pojawienie się w telewizji reklam z tym pojazdem i obecność w Pile, to znak, że Boże Narodzenie jest coraz bliżej.

Pilanie bardzo tłumnie przybyli, aby na żywo zobaczyć ciężarówkę oświetloną 160 metrami światełek ledowych i ponad 6 tysiącami punktów świetlnych, które tworzą niepowtarzalną świąteczną atmosferę.

Pod Galerią VIVO gdzie zaparkowała świąteczna, amerykańska ciężarówka, można było również m.in. zrobić zdjęcie w klimatycznym Pokoju Świętego Mikołaja, własnoręcznie przygotować prezent w „fabryce upominków”, wysłać bliskim pocztówkę z życzeniami ze zdjęciem, czy przygotować spersonalizowaną puszkę Coca-Coli. Fani nowych technologii mogli doświadczyć wirtualnej przejażdżki saniami Świętego Mikołaja, zakładając specjalne okulary oculus. Nie zabrakło też konkursów i gier z nagrodami.

Jak widać na zdjęciach chętnych do skorzystania z tych atrakcji nie brakowało. Nie odstraszało nawet ponad godzinne oczekiwanie w kolejce do jednego z namiotów z atrakcjami. Jak mówią mieszkańcy nie tylko z Piły, ale również z okolicy, warto było pojawić się przed Galerią VIVO i rozpocząć przygotowania do najpiękniejszych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia.

(SE)

ciezarowka_coca_coli00

ciezarowka_coca_coli37 ciezarowka_coca_coli01 ciezarowka_coca_coli02 ciezarowka_coca_coli03 ciezarowka_coca_coli04 ciezarowka_coca_coli05 ciezarowka_coca_coli06 ciezarowka_coca_coli07 ciezarowka_coca_coli08 ciezarowka_coca_coli09 ciezarowka_coca_coli10 ciezarowka_coca_coli11 ciezarowka_coca_coli12 ciezarowka_coca_coli13 ciezarowka_coca_coli14 ciezarowka_coca_coli15 ciezarowka_coca_coli16 ciezarowka_coca_coli17 ciezarowka_coca_coli18 ciezarowka_coca_coli19 ciezarowka_coca_coli20 ciezarowka_coca_coli21 ciezarowka_coca_coli22 ciezarowka_coca_coli23 ciezarowka_coca_coli24 ciezarowka_coca_coli25 ciezarowka_coca_coli26 ciezarowka_coca_coli27 ciezarowka_coca_coli28 ciezarowka_coca_coli29 ciezarowka_coca_coli30 ciezarowka_coca_coli31 ciezarowka_coca_coli32 ciezarowka_coca_coli33 ciezarowka_coca_coli34 ciezarowka_coca_coli35 ciezarowka_coca_coli36

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *