Co kryje dno oceanu? Dowiedz się w VIVO! Piła i zgarnij wakacyjne nagrody

co_kryje_dno

Wakacyjne upominki, konkurs z nagrodami dla dzieci, kreatywne ekowarsztaty, a także tematyczna ekspozycja o edukacyjnym charakterze, odkrywająca tajemnice głębin. Na takie atrakcje mogą liczyć uczestnicy akcji „Na dnie oceanu” w VIVO! Piła. Wydarzenie odbędzie w dniach 15-16 lipca w godz. 11:00-19:00.

Ekologiczna ekspozycja edukacyjna

Edukacja ekologiczna to priorytetowy temat, który pozostaje aktualny nawet w okresie wakacyjnym. Ważne jest, aby była prezentowana w przystępny i przyjemny sposób. O to w piątek, 15, i sobotę, 16 lipca, zadba VIVO! Piła. W centrum handlowym zaaranżowane zostaną ekspozycja „Na dnie oceanu” oraz strefa morska, której przestrzeń dodatkowo sprzyjać będzie zgłębieniu tematu ekologii. Organizatorzy przygotowali dla zainteresowanych opisy wyjaśniające, jak człowiek wpływa na środowisko wodne – na przykład w kontekście zaśmiecania oceanów plastikiem. Pozwolą one także na przedstawienie zagrożeń wynikających z działalności człowieka, szczególnie ważnych w obliczu budowania świadomości ekologicznej, także wśród najmłodszych. Dodatkowy element stanowić będą ekowarsztaty skierowane do dzieci i młodzieży, podczas których uczestnicy stworzą obraz z materiałów pochodzących w całości z recyklingu. Nie zabraknie także konkursu z nagrodami. Zadaniem uczestników będzie wcielenie się w poszukiwaczy skarbów, którzy w określonym czasie, z łodzi pełnych piasku, wyławiać będą ukryte przedmioty.

Wakacyjne gadżety od VIVO! Piła

Dodatkowo, w ramach przedsięwzięcia, VIVO! Piła rozda wakacyjne nagrody. Warunkiem odebrania upominku jest przedstawienie w punkcie obsługi akcji paragonu na minimum 150 zł za zakupy zrobione w sklepach VIVO!.

VIVO! Piła