Credo Futsal Piła inkasuje trzy punkty!

KS Credo Futsal Piła inkasuje kolejne trzy punkty i tymczasowo wskakuje na pozycję lidera II ligi. Podopieczni Karola Skiby nie mieli najmniejszych problemów z ograniem rezerw ekstraklasowych „smoków” z Pniew, posyłając piłkę do bramki rywala pięciokrotnie, tracąc przy tym tylko jednego gola.

Spotkanie nie było toczone w szybkim tempie. Goście przyjechali do Piły po najniższy wymiar kary i było to widoczne na boisku już od pierwszych sekund. KS Credo od początku spotkania prowadziło tempo gry i dyktowało warunki na boisku. Widać było różnicę klas pomiędzy pilanami, a młodym zespołem Red Dragons. W tym dniu, nasz zespół mógł spokojnie odprawić rywali z kwitkiem i to wynikiem dwucyfrowym, świetnie jednak w bramce spisywał się Rafał Roj. Do przerwy po bramkach Karolewskiego, Kosteckiego oraz Wolana pilanie prowadzili 3:0.

Druga część meczu nie uległa zmianie i nasi zawodnicy nadal prowadzili tempo gry. Najważniejsze były trzy punkty i zdrowie naszych zawodników. Goście nie mogli przedostać się na połowę naszej drużyny, jednak po niesygnalizowanym uderzeniu z dystansu i rykoszecie, Krzysztof Walas musiał wyciągać piłkę z siatki. Pilanie odpowiedzieli w najlepszy możliwy sposób. Drugim trafieniem w tym dniu popisał się Mateusz Kostecki oraz Maciej Konert.

KS Credo Futsal Piła – Red Dragons II Pniewy 5:1

Tekst: Łukasz Stasicki KS Credo Futsal Piła
Foto: Sebastian Daukszewicz

credo_futsal_inkasuje00

credo_futsal_inkasuje49 credo_futsal_inkasuje01 credo_futsal_inkasuje02 credo_futsal_inkasuje03 credo_futsal_inkasuje04 credo_futsal_inkasuje05 credo_futsal_inkasuje06 credo_futsal_inkasuje07 credo_futsal_inkasuje08 credo_futsal_inkasuje09 credo_futsal_inkasuje10 credo_futsal_inkasuje11 credo_futsal_inkasuje12 credo_futsal_inkasuje13 credo_futsal_inkasuje14 credo_futsal_inkasuje15 credo_futsal_inkasuje16 credo_futsal_inkasuje17 credo_futsal_inkasuje18 credo_futsal_inkasuje19 credo_futsal_inkasuje20 credo_futsal_inkasuje21 credo_futsal_inkasuje22 credo_futsal_inkasuje23 credo_futsal_inkasuje24 credo_futsal_inkasuje25 credo_futsal_inkasuje26 credo_futsal_inkasuje27 credo_futsal_inkasuje28 credo_futsal_inkasuje29 credo_futsal_inkasuje30 credo_futsal_inkasuje31 credo_futsal_inkasuje32 credo_futsal_inkasuje33 credo_futsal_inkasuje34 credo_futsal_inkasuje35 credo_futsal_inkasuje36 credo_futsal_inkasuje37 credo_futsal_inkasuje38 credo_futsal_inkasuje39 credo_futsal_inkasuje40 credo_futsal_inkasuje41 credo_futsal_inkasuje42 credo_futsal_inkasuje43 credo_futsal_inkasuje44 credo_futsal_inkasuje45 credo_futsal_inkasuje46 credo_futsal_inkasuje47 credo_futsal_inkasuje48

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *