Cygne – wokalistka z USA, już we wrześniu w Rockopolis

Folk, blues, alternatywny rock to wszystko już wkrótce w Pile – 6 września 2017r. na scenie Rockopolis wystąpi Cygne.

Cygne (właściwie Laura Meyer) pochodzi z Nowego Jorku, ale od kilku lat mieszka w Santa Cruz i reprezentuje kalifornijską scenę muzyczną. Artystka porusza się w klimatach folku, szeroko pojmowanego bluesa, akustycznego alternatywnego rocka. Niezależna, utalentowana, trafiająca swoją muzyką do serc odbiorców po obu stronach oceanu. W 2014 roku bardzo pozytywnie zaskoczyła rock’n’rollowym albumem „Rise Up!”, następnie zaprezentowała swój kolejny, bardziej folkowy materiał zatytułowany „Passenger”. Amerykanka jest niezwykle doświadczoną artystką na płaszczyźnie koncertowej. W dorobku ma ponad tysiąc występów. Na żywo wokalistka śpiewała w wielu miejscach w Stanach Zjednoczonych oraz w Europie.

Już we wrześniu Cygne zaprezentuje w Rockopolis swój najnowszy album Let It Breathe, który powstał we współpracy z producentem Steve’em Rossiterem w Axis Sound w Nowym Jorku.

Koncert Cygne w Rockopolis (Piła, ul. Pocztowa 1) – w środę 6 września 2017 o godzinie 19:00. Koncert z serii „płacisz ile chcesz” – to Ty decydujesz ile zapłacisz za bilet!

Pozdrawiamy i zapraszamy 🙂
Rockopolis Team

cygne_wokalistka01

cygne_wokalistka02