Czas na CityZen. Liczą się tylko trzy punkty

Czas_na_CityZen

Pilska drużyna kończy meczem z CityZen Poznań serię spotkań przed własną publicznością. Sobotnie starcie, będzie jednym z dwóch ostatnich, jakie przyjdzie stoczyć podopiecznym Karola Skiby na własnym parkiecie. Warto przyjść w tym dniu i dopingować zespół w walce o I ligę.

Rywale z Poznania, którzy prowadzeni są przez Daniela Lebiedzińskiego (zawodnik Euromaster Chrobry Głogów) zdobywają w tych rozgrywkach niezwykle cenne doświadczenie. Młodzi adepci futsalu mają na swoim koncie między innymi tytuł wicemistrza Polski w kategorii wiekowej U-18. Jednak jak to często bywa, przejście z gry juniorskiej do seniorów bywa bardzo twarde. Młodzi zawodnicy choć świetni technicznie, jak na razie musza uznawać wyższość niemal każdej drużyny w II lidze. Przed tygodniem CityZen był o krok od sprawienia sporej niespodzianki i napsucia krwi rywalom z Żar, jednak wynik 7:8 na własnym parkiecie punktów im nie dał.

O tym, że nie należy lekceważyć poznaniaków przekonał się… Patryk Rzepka, czyli trener innej poznańskiej drużyny. M40.pl Poznań jako murowany faworyt, zremisował zaledwie z CityZenem 3:3 i jest to jedyny punkt, jaki młodzi zawodnicy zdobyli w obecnych rozgrywkach.

KS Credo Futsal Piła to aktualnie wicelider II Ligi, mający na swoim koncie 20 punktów. Zwycięstwo w tym spotkaniu zdecydowanie przybliży pilan do utrzymania drugiej pozycji na koniec sezonu i być może zbliży do liderującej Zielonej Góry.

KS Credo Futsal Piła – UKS CityZen Poznań
23.01.2016, godzina 16:30, hala PWSZ w Pile.

Łukasz Stasicki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *