Czeka już na Ciebie sierpniowe wydanie Tętna Regionu!

ikona

To już ostatnie tygodnie tegorocznych wakacji. Niektórzy wypoczęli, kolejni dopiero szykują się do wykorzystania ostatnich słonecznych dni letniej kanikuły. Inni niestety nie zażyją dziennogwiezdnej kąpieli. Ale takie jest życie. Pomimo tego dla każdego z Was przygotowaliśmy tą sierpniową edycje waszego pisma. A w nim jak zwykle wiele materiałów, które mam nadzieje usatysfakcjonują nawet najwybredniejszych Więc zapraszamy do miłej lektury!

W sierpniowym wydaniu:

– Zwyczajowo wiele informacji z Piły i regionu,
– w dodatku „Z pierwszej ręki” ogrom wiadomości z Pilskiego Ratusza,
– kompendium wiedzy o tym co w kulturze, sporcie i nie tylko „piszczy”.
– zajmująca publicystyka i wiele więcej!

Rekomendujemy:

– Nie potrafiłem stać i patrzeć, musiałem ćwiczyć z młodzieżą – Rozmowa z Romualdem Gardziewiczem, wieloletnim nauczycielem wychowania fizycznego w Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej-Curie w Pile oraz trenerem.
– str. 9

– Były Radny Miasta Piły z zarzutami prokuratorskimi. Prokuratura Rejonowa w Pile Romualdowi W. postawiła aż 19 zarzutów.
– str. 6

– 10 lat ciągłego rozwoju! Jubileusz firmy TERMOPIL-BUD. Przez 10 lat firma zbudowała silną markę i stabilną pozycję na rynku usług budowlanych i wybudowała 540 mieszkań.
– str. 11

– Młodzi pilanie – Dominik i Bartłomiej Skowyra trenowali z Olimpijczykami. Tajemnicą poliszynela jest fakt, że przed każdą wielką imprezą reprezentanci kraju spotykają się na zgrupowaniach, aby pod okiem trenerów dokonać ostatnich poprawek w swej sportowej dyspozycji. Nie inaczej było przed olimpiadą w Rio de Janeiro z judokami.  Ostatni obóz miał miejsce w Cetniewie, gdzie wraz z olimpijczykami trenowali młodzi pilanie, bracia Skowyrowie.
– str. 22

– REAKCJA – w której staramy się rozwiązywać problemy każdego z Was… i czynimy to skutecznie, i bezstronnie!
W sierpniowej interwencyjnej rubryce na prośbę naszego Czytelnika powrócimy do tematu, który dla niektórych może wydawać się błahostką, ba, nawet faramuszką, ale dla innych stanowi poważny problem. Ponad rok temu Czytelnik podpisujący się pseudonimem „Upierdliwy Pilanin” poruszył kwestię, według niego (a podejrzewam wielu) niedokończonej inwestycji na Bulwarach Chatellerault nad rzeką Gwdą.  O co chodzi? Jeżeli chcecie poznać odpowiedź koniecznie zajrzyjcie do Waszego Hyde Parku..

– Pod Lupą – W sierpniowym wydaniu moich wynurzeń opatrzonych tytułem „Poroniony pomysł” skupiłem się nad genialną ideą zakazu handlu w niedzielę. Co wynikło z owego skupienia? Odpowiedź ukryta jest pod lupą. Zapraszam!

GORĄCO POLECAMY!!!

– stałe kąciki porad
– lawinę konkursów z gradem cennych nagród
– i wiele, wiele, wiele więcej!

CZYTAJ NAS – TO NIE STRACONY CZAS!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *