Deep Diver wygrywa w Turnieju Niepodległości

Popularni „Nurkowie” z drużyny Deep Diver wygrywają Turniej Niepodległości o Puchar Starosty Pilskiego Eligiusza Komarowskiego. W zmaganiach wzięło udział aż jedenaście drużyn, w tym zawodnicy z takich miejscowości jak Trzcianka, Białośliwie, Kaczory oraz oczywiście Piła.

Tym razem turniej rozegrano w hali Zespołu Szkół Gastronomicznych w Pile. To już, bowiem tradycja, że Stowarzyszenie Orlik Piła kolejne swoje wydarzenia organizuje w innych lokalizacjach. Była, więc już hala w Kaczorach, były orliki Gimnazjum nr 5 oraz Szkoły Podstawowej nr 7 w Pile, jak również pamiętny turniej w błocie na osiedlu Górnym.

Do piątku tradycją było też, że żadnej drużynie nie udało się jeszcze wygrać dwukrotnie turnieju organizowanego przez Stowarzyszenie Orlik Piła. Tej historycznej sztuki dokonała dopiero doskonale ze sobą zgrana ekipa Deep Diver, która doszła niepokonana do finału, gdzie zmierzyła się z równie dobrze radzącym sobie Darpolem.

O zwycięstwie „Nurków” zadecydowało trafienie Łukasza Skwarka już w pierwszej minucie gry. Później Darpol, mimo licznych sytuacji nie był w stanie trafić do siatki rywala i ostatecznie wynik stanął na poziomie 1:0.

– Gratuluję zwycięstwa drużynie Deep Diver, która przełamała dotychczasowe fatum i jako pierwsza triumfowała dwukrotnie w naszych turniejach – powiedział po zakończeniu zmagań Łukasz Stasicki, prezes Stowarzyszenia Orlik Piła. Jednocześnie już teraz zapraszam na kolejny turniej, który rozegramy 17 grudnia w Kaczorach. Będzie okazja do rewanżu.

Wspomniany Turniej Gwiazdkowy będzie już drugą edycją tej imprezy. W pierwszej triumfował…Deep Diver. Do grudniowych zmagań przystąpi on więc jako podwójny obrońca tytułu.

Wyniki Turnieju Niepodległości o Puchar Starosty Pilskiego Eligiusza Komarowskiego:

1.      Deep Diver
2.      Darpol
3.      Mrotek Auto Serwis
4.      Nankatsu

MVP: Łukasz Skwarek (Deep Diver), Piotr Gruse (Darpol)

(SE)

deep_diver_wygrywa00

deep_diver_wygrywa07 deep_diver_wygrywa01 deep_diver_wygrywa02 deep_diver_wygrywa03 deep_diver_wygrywa04 deep_diver_wygrywa05 deep_diver_wygrywa06