Doświadczenie i młodość. Razem można wiele!

Senator Adam Szejnfeld, szef struktur Platformy Obywatelskiej w Okręgu Pilskim, spotkał się z przedstawicielami pilskiego Koła Stowarzyszenia „Młodzi Demokraci”. Uczestnicy rozmawiali o współpracy i tworzeniu kolejnych struktur w Wielkopolsce Północnej. Już powstało nowe koło w Trzciance, ale oczekujemy dalszych takich inicjatyw – powiedział senator Szejnfeld.

Młodzi, zdolni, a przede wszystkim, chętni do pracy. Grono Stowarzyszenia ciągle się powiększa. Pilskie Koło Młodych Demokratów działa dopiero od kilku miesięcy, a już postało kolejne koło Młodych, tym razem w Trzciance.

Tematami poniedziałkowego spotkania, były m.in. plany działalności Stowarzyszenia w przyszłym roku oraz możliwe formy współpracy senatora Adama Szejnfelda, jako szefa struktur Platformy Obywatelskiej w Okręgu Pilskim i wiceprzewodniczącego Regionu w Wielkopolsce oraz Stowarzyszenia.

Dawno nie maiłem tak ciekawego i wielowątkowego spotkania. Mam nadzieję, że będziemy mieli jeszcze wiele okazji, by kontynuować najciekawsze wątki naszej dyskusji i być może uczyć się od siebie nawzajem – podsumował spotkanie Adam Szejnfeld senator RP.

Anna Karmowska
Biuro Senatorskie Adama Szejnfelda w Pile

doswiadczenie_i_mlodosc1_01

doswiadczenie_i_mlodosc1_02