Drako w smoczej łodzi szalała na Płotkach

Jezioro Płotki, czyli największy naturalny akwen rekreacyjny pilan 5 września po raz trzeci był areną zmagań czterech drużyn, które wzięły udział w Regatach Smoczych Łodzi.

Po rywalizacji każdy z każdym, z dorobkiem trzech zwycięstw, Regaty wygrała i otrzymała puchar prezydenta Piły z rąk Dariusza Kubickiego, dyrektora MOSiR-u ekipa Drako z Wałcza, która debiutowała w tej imprezie. Drugie miejsce przypadło ekipie Slayers 100 Batalion, która jak pamiętamy niedawno wygrała podobną imprezę na Gwdzie. Trzecie miejsce dla Kamelon Team, a czwarte dla Urzędu Miasta Piły.

– Super uczucie, że udało się nam wygrać i wystąpić dziś na Płotkach. Trening i zgranie, kiedy wszyscy muszą równo wiosłować to jest chyba sukces na zwycięstwo. Nasza osada to zbieranina ludzi w różnym wieku, różnych zawodów, emerytów oraz młodzieży. Z 100 Batalionem przegraliśmy w Wałczu na zawodach, jednak dziś udało się zrewanżować. Każdy, kto przyjdzie do nas, do Wałcza, może z nami trenować we wtorki i czwartki. Mamy swoją łódkę, wiosła, kamizelki i nie ukrywam, że trochę trenowaliśmy przed dzisiejszymi zawodami – mówi Anna Freimut z Drako Wałcz.

Sebastian Daukszewicz

drako_w_smoczej_lodzi10

drako_w_smoczej_lodzi48 drako_w_smoczej_lodzi11 drako_w_smoczej_lodzi12 drako_w_smoczej_lodzi13 drako_w_smoczej_lodzi14 drako_w_smoczej_lodzi15 drako_w_smoczej_lodzi16 drako_w_smoczej_lodzi17 drako_w_smoczej_lodzi18 drako_w_smoczej_lodzi19 drako_w_smoczej_lodzi20 drako_w_smoczej_lodzi21 drako_w_smoczej_lodzi22 drako_w_smoczej_lodzi23 drako_w_smoczej_lodzi24 drako_w_smoczej_lodzi25 drako_w_smoczej_lodzi26 drako_w_smoczej_lodzi27 drako_w_smoczej_lodzi28 drako_w_smoczej_lodzi29 drako_w_smoczej_lodzi30 drako_w_smoczej_lodzi31 drako_w_smoczej_lodzi32 drako_w_smoczej_lodzi33 drako_w_smoczej_lodzi34 drako_w_smoczej_lodzi35 drako_w_smoczej_lodzi36 drako_w_smoczej_lodzi37 drako_w_smoczej_lodzi38 drako_w_smoczej_lodzi39 drako_w_smoczej_lodzi40 drako_w_smoczej_lodzi41 drako_w_smoczej_lodzi42 drako_w_smoczej_lodzi43 drako_w_smoczej_lodzi44 drako_w_smoczej_lodzi45 drako_w_smoczej_lodzi46 drako_w_smoczej_lodzi47

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *