Dwa medale pilskiej Gwardii na Mistrzostwach Okręgu w biegach przełajowych

W Poznaniu nad jeziorem Rusałka, na Golęcinie odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski w biegach przełajowych, w których startowali lekkoatleci pilskiej Gwardii, zdobywając dwa medale.

Dominika Wiedera była trzecia w biegu juniorek młodszych na 2000 m, a Michał Odwrot również zdobył brązowy medal w biegu juniorów na 3000 m. Blisko podium bo na czwartej pozycji ukończyła bieg juniorek na 2000 m Daria Bąk. Siódma w tym biegu była Klaudia Starkowska. W biegu młodziczek na 1200 m Martyna Jankowska była 10, Aleksandr Gryka 14, a Julia Radzymińska zajęła 21 miejsce. W biegu młodzików na 11 miejscu zameldował się na mecie Jakub Domaradzki, a Artur Cichorek był 12. W biegu juniorek młodszych na 2000 m Patrycja Adamek była 11, a Katarzyna Starkowska zajęła 14 miejsce.

Zawodników Gwardii czekają jaszcze starty w przełajach 12 marca w Gryfinie na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików i 19 marca w Żaganiu na Mistrzostwach Polski Juniorów i Seniorów w biegach przełajowych. Jedne i drugie zawody zaliczane są do punktacji ogólnopolskiego współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży. Liczymy na nich na pierwsze punkty w tym roku.

Jerzy Żyliński

dwa_medale_gwardii00

dwa_medale_gwardii03 dwa_medale_gwardii01 dwa_medale_gwardii02

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *