Dwie premiery nowych modeli na stoisku marki Hyundai podczas Targów Poznań Motor Show 2018 | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  Dwie premiery nowych modeli na stoisku marki Hyundai podczas Targów Poznań Motor Show 2018

  Poznań Motor Show
  05.04. – 08.04.2018 r.

  Podczas tegorocznych targów motoryzacyjnych w Poznaniu Hyundai zaprezentuje dwa całkowicie nowe modele. Swoją polską premierę będzie miał Hyundai KONA Electric – pierwszy w Europie subkompaktowy SUV z napędem elektrycznym. Również po raz pierwszy, zostanie pokazany polskiej publiczności, całkowicie nowy model Santa Fe czwartej generacji.

  Prezentowany w Poznaniu model KONA Electric jest interpretacją innowacyjnego podejścia marki Hyundai do tematu mobilności przyszłości i potwierdza jej wiodącą pozycję w procesie transformacji branży motoryzacyjnej. KONA Electric oznacza gotowość marki do zaoferowania masowemu odbiorcy zeroemisyjnej mobilności. Nowy Hyundai KONA Electric jest modelem bez kompromisów i odzwierciedla dwa wiodące trendy w motoryzacji – eko-mobilność oraz charakterystykę samochodów segmentu SUV.

  Santa Fe czwartej generacji będzie dopełnieniem w szerokiej gamie SUV-ów Hyundaia. Model wyróżnia wyrazista i elegancka stylistyka, przestronność wnętrza oraz wiodący w klasie pakiet wspomagania bezpieczeństwa i komfortu podróżowania. Stylistyka nowego Santa Fe ma cechy nowoczesnego, rodzinnego SUV-a. To wyróżniający design z takimi charakterystycznymi elementami, jak: podwójne reflektory czy kaskadowa osłona chłodnicy, typowa dla modeli marki. By spełnić najwyższe, europejskie standardy, Santa Fe czwartej generacji oferuje wiodący w klasie pakiet bezpieczeństwa oraz pionierskie w branży rozwiązania określane wspólnie jako Hyundai SmartSense™. Opracowany przez Hyundaia alert pasażerów na tylnej kanapie (Rear Occupant Alert) jest pierwszym w branży systemem, wykrywającym obecność pasażerów na tylnych siedzeniach, w momencie gdy kierowca opuszcza samochód. Z kolei asystent bezpiecznego wysiadania (Safety Exit Assist) zapobiega potencjalnym wypadkom, czasowo blokując drzwi i uniemożliwiając ich otwarcie, w momencie, gdy z tyłu nadjeżdżają inne pojazdy.

  Ważnym elementem na stoisku będzie także eskpozycja gamy popularnych modeli w specjalnej wersji GO!, przygotowanej przez markę Hyundai – oficjalnego partnera FIFA, z okazji Mistrzostw Świata FIFA Rosja 2018.

  Pawilon 5

  BMW Motorrad

  Nowe BMW F 750 GS i F 850 GS
  Od momentu swojego debiutu w roku 2007 modele GS serii F są synonimem radości z jazdy w stylu Premium. Skrót GS oznacza tu idealne połączenie cech turystycznych, dynamiki i solidnej dzielności w terenie. Krótko mówiąc, BMW GS to idealny motocykl do tego, aby odkrywać jednośladem nawet najdalsze zakątki świata.

  W najnowszej odsłonie modele F 750 GS i F 850 GS są jeszcze bardziej zorientowane na potrzeby swojej klienteli. F 750 GS adresowane jest do tych motocyklistów, którzy cenią sobie wrażenia z jazdy i koncepcję turystycznych enduro oraz niską pozycję siedzenia, ponadprzeciętną moc, dużą ekonomiczność i dzielność w terenie. Z kolei nowe F 850 GS oprócz wyższej mocy i większego momentu obrotowego oferuje jeszcze bardziej wyraźne właściwości turystyczne połączone z solidnymi możliwościami w terenie. Nowy, mocny silnik dwucylindrowy w układzie rzędowym zapewnia optymalną kulturę pracy i emocjonujące brzmienie. Pojemność silnika wynosi 853 cm³, a moc 57 kW (77 KM) przy 7500 obr/min daje nowemu F 750 GS ponadprzeciętny napęd. Nowe F 850 GS rozwija 70 kW (95 KM) przy 8250 obr/min, oferuje więc solidną dawkę mocy. Tryby „Road” i „Rain”, układ ABS i ASC gwarantujące radość z jazdy i bezpieczeństwo w standardzie. Tryby jazdy Pro w wyposażeniu dodatkowym. Nowe modele GS mają możliwość dostosowywania się do indywidualnych wymogów kierowcy dzięki oferowanym standardowo trybom „Rain” i „Road”, a wysoki poziom bezpieczeństwa zapewnia oprócz układu BMW Motorrad ABS również automatyczna kontrola stabilności ASC (Automatic Stability Control). Lista opcji dodatkowych jest pokaźna i zawiera m. in. podgrzewane manetki, tryby jazdy „Pro” – „Dynamic”, „Enduro” i „Enduro Pro” (ostatni tylko w F 850 GS), dynamiczną kontrolę trakcji DTC (Dynamic Traction Control) czy też działający przy pochyleniu motocykla układ ABS Pro.

  Pawilon 6

  Junak

  Podczas wystawy na miejscu znajdziecie kilkanaście propozycji jednośladów. Głównymi bohaterami będą najchętniej wybierane modele, w tym Junak M12 Vintage 125, który okazał się jednym z hitów ubiegłego sezonu. Jest to lider stosunku cena/jakość, a zarazem motocykl, który swoim wyglądem przyciąga mnóstwo spojrzeń. Do tego okazuje się niezwykle łatwym w prowadzeniu i tanim w eksploatacji.

  Na stanowisku Junaka pojawi się także od niedawna dostępny w Polsce Racer 125 o agresywnej sylwetce i wyposażony w elektroniczny wtrysk paliwa Mikuni oraz układ hamulcowy CBS w standardzie. Junak zadbał o dopracowanie licznych detali stylistycznych, które mają nawiązywać swoim charakterem do sportowych ambicji tej maszyny. Na bazie tej konstrukcji powstał także motocykl Junak 125 RZ o miejskich genach, mniej wyzywającej geometrii, jednak imponującej zwinności i dynamice.

  Do tego premiera nowego malowania skutera 806 w wersji biało – niebieskiej. Nowy wygląd tej propozycji to doskonały moment do odkrycia najbardziej sportowego skutera w ofercie Junaka na nowo. Tym bardziej, że teraz dostępny jest także w wersji spełniającej normy Euro 4. Całkowicie został przeprojektowany układ zasilania jednostki napędowej, obniżone zostało zużycie paliwa, a także zmodernizowano układ hamulcowy.

  Przyszły weekend i targi Poznań Motor Show to kolejna okazja do osobistego spotkania się z naszymi Klientami. Zachęcamy Was do wizyty u nas. To doskonała okazja nie tylko do wspólnych rozmów, ale przede wszystkim do zapoznania się z bliska z obiektami swoich marzeń – dodaje Karol Kopytek z Junaka.

  Pawilon 6

  CarGO! Rent a Camp

  CarGO! Rent a Camp jak co roku pokaże na targach Motor Show kamperowe nowości całej grupy Pilote. Po zeszłorocznej premierze ponad dziesięciu modeli marek Pilote, Bavaria oraz Le Voyageur, w tym roku spodziewać się możemy jeszcze mocniejszego uderzenia. W stoisku w hali 2 pojawią się najwyższej klasy pojazdy z rocznika 2018, w tym:
  •    Pilote G740GJ
  •    Pilote G740C
  •    Bavaria I740C
  •    Bavaria I740GJ
  •    Pilote P716P
  •    Bavaria T716
  •    Pilote P746C
  •    Pilote P746GJ

  Poza kamperami, nie zabraknie oczywiście szerokiej oferty akcesoriów kempingowych sklepu CarGO! Wydajne klimatyzacje, kompaktowe lodówki czy coraz bardziej popularne panele solarne z pewnością zainteresują osoby, które chcą odpowiednio przygotować swój pojazd kempingowy do sezonu 2018.

  Do pełni szczęścia, wszystkim żądnym niezapomnianych wrażeń CarGO! przedstawi swoją nową gałąź firmy – sprzedaż luksusowych jachtów żaglowych i motorowych. Obok kamperów będziemy mogli podziwiać francuski jacht Jeanneau Merry Fisher 795 z 250 konnym silnikiem BRP Evinerude. Jest na co czekać!

  Pawilon 2

  Poznań Motor Show 2018 to największe targi motoryzacyjne w Polsce i czwarte w Europie. To obowiązkowe wydarzenie dla każdego pasjonata motoryzacji oraz dla rodzin, które w wyjątkowej motoryzacyjnej atmosferze chcą spędzić czas. Poznań Motor Show 2018 odbędzie się pod hasłem „Motoryzacja Jutra” – na targach będzie można zobaczyć ponad 60 motoryzacyjnych premier, samochodów koncepcyjnych oraz wizję motoryzacji według projektantów i inżynierów przyszłości.

  Opracował: J. Sokal

  dwie premiery hyundai01

  dwie premiery hyundai02 dwie premiery hyundai03 dwie premiery hyundai04 dwie premiery hyundai05 dwie premiery hyundai06 dwie premiery hyundai07 dwie premiery hyundai08 dwie premiery hyundai09 dwie premiery hyundai10 Beautiful Devil's Marbles in Australia's outback