„Dwójka” pod lupą

5 marca o godz.17.00 do Szkoły Podstawowej nr 2 im. Olimpijczyków Polskich w Pile przyszli młodzi obserwatorzy i poszukiwacze przygód – Przedszkolacy.

Najpierw, z zainteresowaniem wysłuchali przemówienia wicedyrektor Beaty Lewickiej-Kryut, która wtajemniczyła ich w szkolne życie oraz gromkimi brawami nagrodzili wszystkie występy artystyczne przygotowane dla nich przez uczniów. Następnie udali się na wycieczkę po szkole by samodzielnie odkryć wszystkie jej tajemnice i jednocześnie dobrze się bawić.

Podczas ekspedycji, wzięli udział w zajęciach plastycznych i komputerowych, poznawali przyrodę dzięki obserwacjom mikroskopowym, weszli w zaczarowany świat muzyki i przez chwilę stali się młodymi kompozytorami podczas zajęć gitarowych, obejrzeli wystawy prac uczniowskich, a także zmagania szkolnych aktorów, którzy przekazali im cenne informacje na temat zdrowia i hałasu, wzięli udział w multimedialnych grach i zabawach z językiem angielskim oraz pokonywali sportowy tor przeszkód pełen niespodzianek. Po dwóch wspólnie spędzonych godzinach doszli do wniosku, że w szkole brakuje już tylko ich.

A więc drodzy Przedszkolacy – do zobaczenia we wrześniu! Czekamy na Was!

Agnieszka Wargin

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *