Działki przy ul. Świerkowej wkrótce na sprzedaż!

Rada Powiatu w Pile, na nadzwyczajnej sesji 21 lipca br., wyraziła jednogłośnie zgodę na sprzedaż działek pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w rejonie ulic Świerkowej i Bydgoskiej. Uchwała ta umożliwi zbycie działek jeszcze w tym roku.

Nieruchomość stanowiąca własność Powiatu Pilskiego (bo byłej szkole podstawowej i budynku kotłowni) zajmuje łączną powierzchnię 0,8728 ha. Wydzielono na niej 11 działek pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o powierzchni od 552 m2 do 877 m2.

– Uchwała, którą Rada Powiatu w Pile podjęła na nadzwyczajnej sesji 21 lipca br. jest niezmiernie ważna, ponieważ otwiera nam drogę do sprzedaży tych działek w drodze przetargu ustnego nieograniczonego – mówi starosta pilski Eligiusz Komarowski. Bardzo liczymy na to, że działki znajdujące się w tak atrakcyjnym miejscu Piły, znajdą bez problemu swoich nabywców. Zresztą już teraz widzimy spore zainteresowanie tym terenem. Sądzę, że we wrześniu będziemy mogli ogłosić przetarg na sprzedaż tych działek.

Agnieszka Matusiak
Starostwo Powiatowe w Pile

dzialki_przy_swierkowej01

dzialki_przy_swierkowej02 dzialki_przy_swierkowej03 dzialki_przy_swierkowej04 dzialki_przy_swierkowej05 dzialki_przy_swierkowej06 dzialki_przy_swierkowej07 dzialki_przy_swierkowej08 dzialki_przy_swierkowej09 dzialki_przy_swierkowej10 dzialki_przy_swierkowej11 dzialki_przy_swierkowej12 dzialki_przy_swierkowej13 dzialki_przy_swierkowej14 dzialki_przy_swierkowej15 dzialki_przy_swierkowej16 dzialki_przy_swierkowej17 dzialki_przy_swierkowej18 dzialki_przy_swierkowej19 dzialki_przy_swierkowej20 dzialki_przy_swierkowej21 dzialki_przy_swierkowej22 dzialki_przy_swierkowej23 dzialki_przy_swierkowej24 dzialki_przy_swierkowej25 dzialki_przy_swierkowej26 dzialki_przy_swierkowej27

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *