Dzieci poszukiwały ukrytych na pilskiej wyspie jajek wielkanocnych | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  Dzieci poszukiwały ukrytych na pilskiej wyspie jajek wielkanocnych

  Takiej frekwencji w niedzielne popołudnie w marcu i to jeszcze na tydzień przed Świętami Wielkanocnymi dawno nie widziano na pilskiej Wyspie. A okazja była wyjątkowa. Po raz pierwszy 25 marca Miasto Piła dla swoich najmłodszych mieszkańców przygotowało rodzinne poszukiwanie jajek wielkanocnych, które zostały ukryte w Parku na Wyspie.

  Niektórzy, którym dopisało szczęście, bez trudu odnajdowali czekoladowe jajka niespodzianki ufundowane przez firmę Szybki Koszyk. Jednak zdarzały się osoby, którym odnalezienie ukrytych jajczanych trofeów nastręczało sporą trudność. Mimo to dopisywał dobry humor, a przede wszystkim liczyła się dobra rodzinna zabawa przy wiosennej pogodzie.

  - Dzisiaj w Pile rozpoczęliśmy wspólne przygotowania do Wielkanocy. Rodzinnie szukaliśmy jajek wielkanocnych, ukrytych w Parku na Wyspie. Jeden z pierwszych tak pogodnych dni tej wiosny, był pełen emocji i uśmiechu. Być może tworzy się nowa, pilska tradycja wielkanocna? – mówi Beata Dudzińska, zastępca prezydenta Piły.

  Kolejna okazja na niespodzianki – szczególne dla tych, którym nie udało się odnaleźć czekoladowego jajka na Wyspie – już podczas Wielkanocy. Tego dnia dzieci w swoich domach pewnie otrzymają prezenty od zajączka wielkanocnego. Czego najmłodszym życzymy.

  Sebastian Daukszewicz

  dzieci_szukaly_jajek00

  dzieci_szukaly_jajek43 dzieci_szukaly_jajek01 dzieci_szukaly_jajek02 dzieci_szukaly_jajek03 dzieci_szukaly_jajek04 dzieci_szukaly_jajek05 dzieci_szukaly_jajek06 dzieci_szukaly_jajek07 dzieci_szukaly_jajek08 dzieci_szukaly_jajek09 dzieci_szukaly_jajek10 dzieci_szukaly_jajek11 dzieci_szukaly_jajek12 dzieci_szukaly_jajek13 dzieci_szukaly_jajek14 dzieci_szukaly_jajek15 dzieci_szukaly_jajek16 dzieci_szukaly_jajek17 dzieci_szukaly_jajek18 dzieci_szukaly_jajek19 dzieci_szukaly_jajek20 dzieci_szukaly_jajek21 dzieci_szukaly_jajek22 dzieci_szukaly_jajek23 dzieci_szukaly_jajek24 dzieci_szukaly_jajek25 dzieci_szukaly_jajek26 dzieci_szukaly_jajek27 dzieci_szukaly_jajek28 dzieci_szukaly_jajek29 dzieci_szukaly_jajek30 dzieci_szukaly_jajek31 dzieci_szukaly_jajek32 dzieci_szukaly_jajek33 dzieci_szukaly_jajek34 dzieci_szukaly_jajek35 dzieci_szukaly_jajek36 dzieci_szukaly_jajek37 dzieci_szukaly_jajek38 dzieci_szukaly_jajek39 dzieci_szukaly_jajek40 dzieci_szukaly_jajek41 dzieci_szukaly_jajek42