Dzień Dziecka na targowiskach miejskich w Pile

Wzorem lat ubiegłych, w sobotę 2 czerwca, na targowiskach miejskich odbędzie  się impreza charytatywna z cyklu „Gramy dla …..”. Tym razem gramy dla Wiktorka, który od urodzenia boryka się z wieloma chorobami.

Na targowisku przy ul. Rynkowej można będzie zwiedzić wóz strażacki OSP z Grabówna , uczestniczyć w pokazie pierwszej pomocy medycznej prezentowanej przez młodzież z Centrum Kształcenia „Nauka”. Znany pilski pszczelarz, Pan Tadeusz Konopa zaprezentuje specjalny ul z pszczołami. Podczas festynu odbędzie się występ wokalny Beaty Spychalskiej oraz zespołu Duet Radar. Następnym punktem programu będzie pokaz tańca Zumba w wykonaniu Mambo Rico Latin Club oraz Pokaz Muaythai przez Black Bird – Piła. Podczas akcji odbędzie się licytacja Rożnych fantów oraz zbiórka pieniędzy przez wolontariuszy  . Cały festyn poprowadzi Dj Czarodziej.

https://www.facebook.com/events/198763904055084/?active_tab=discussion

Natomiast na targowisku przy ul. Ludowej festyn poprowadzi Tomasz Górkiewicz, wystąpi muzyczny zespół Duet Radar, w programie również Bezpłatne badanie wzroku, zbiórka pieniędzy dla Wiktorka, gry planszowe z animatorem, zwiedzanie karetki oraz pokaz pierwszej pomocy.

https://www.facebook.com/events/166726074028042/

Agnieszka Woźna-Pyszewska
TARPIL Piła

dzien_dziecka_na_targowiskach00

dzien_dziecka_na_targowiskach01