Dzień dziecka w Galerii Kasztanowa

W sobotę, 31 maja w godz. 12:00 – 18:00 Atrium Kasztanowa w Pile zaprasza wszystkie dzieci na imprezę z okazji dnia dziecka.

W tym dniu w centrum ustawiony będzie dmuchany zamek i trampolina, a na zewnątrz będzie można skorzystać z atrakcji oferowanych przez wesołe miasteczko. Dla najmłodszych dzieci przygotowano kącik malucha, gdzie pod czujnym okiem opiekunów dzieci będą miały okazję pobawić się i wziąć udział w grach i zabawach zespołowych. W programie również pokazy taneczne w wykonaniu uczniów Szkoły Tańca Bizon, pokazy gry na afrykańskich bębnach oraz pokazy małego inżyniera, a także malowanie buziek.

dzien_dziecka_galeria_kasztanowa_pila

Ponadto w tym dniu dzieci będą miały okazję spotkać się z policjantem i porozmawiać o bezpieczeństwie podczas wakacji. Swoje umiejętności i pokaz pierwszej pomocy zaprezentują również ratownicy medyczni. Dzieci będą miały również możliwość podziwiania owadów pod mikroskopem w specjalnie na tą okazję przygotowanym punkcie przyrodniczym. Nie zabraknie również słodkiego poczęstunku w postaci waty cukrowej.

Marta Adamczyk