Dzień Dziecka z Barbie i Hot Wheels w Atrium Kasztanowa

SONY DSC

W dniach 30 – 31 maja br. w godz. 12.00 – 19.00 Atrium Kasztanowa zaprasza na niesamowity Dzień Dziecka. W tych dniach na dzieci czekać będzie mnóstwo atrakcji z udziałem ich ulubionych zabawkowych bohaterów – Barbie oraz samochodzików Hot Wheels!

Najmłodsi klienci, którzy wezmą udział w zabawie z okazji Dnia Dziecka w Atrium Kasztanowa będą mogli liczyć na moc atrakcji i niespodzianek. W dniach 30 – 31 maja centrum handlowe zmieni się w świat uwielbianej przez dziewczynki lalki Barbie oraz samochodów Hot Wheels, bez których chłopcy nie wyobrażają sobie dobrej zabawy po szkole.

Na terenie Atrium Kasztanowa na dzieci będą czekały specjalnie wydzielone strefy poświęcone ich ulubionym zabawkom. Tam też będą one miały możliwość wziąć udział grach i zabawach poświęconych „Barbie Super Księżniczce” oraz ścigać samochodzikami Hot Wheels. Na maluchy będzie czekać malowanie buziek, kolorowanie sukienek Barbie czy ścianki fotograficzne do pozowania w otoczeniu najpopularniejszej na świecie lalki oraz przy ogromnym torze wyścigowym.

M.A.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *