Dzień Kobiet w pilskiej jednostce

8 marca, kilka minut po godzinie 11 w sali konferencyjnej odbyło się uroczyste spotkanie kadry kierowniczej pilskiej jednostki z wszystkimi Paniami, które służą i pracują w Komendzie Powiatowej Policji w Pile, Komisariacie Policji w Wyrzysku oraz Posterunkach Policji.

Na wstępie głos zabrał Komendant Powiatowy Policji w Pile podinsp. Marcin Kowalski, który w imieniu męskiej części pilskiej jednostki złożył wszystkim obecnym Paniom najserdeczniejsze życzenia oraz wspólnie z przedstawicielami kadry kierowniczej wręczył kwiaty.

Następnie wszystkie zebrane Panie miały okazje obejrzeć okolicznościowy film, na którym policjanci oraz pracownicy cywilni nie tylko składają życzenia, ale również odpowiadają na wiele zaskakujących pytań związanych z Międzynarodowym Dniem Kobiet.

Kolejnym punktem spotkania był krótki koncert w wykonaniu policjantów Komisariatu Policji w Wyrzysku oraz Posterunku Policji w Białośliwiu. W dalszej części głos zabrały przedstawicielki jednej z firm kosmetycznych, które poprowadziły prelekcję na temat wpływu kosmetyków na ciało i cerę człowieka. Ostatnim punktem był wykład poprowadzony przez trychologa Michała Kranca, który przybliżył wszystkim Paniom praktyczne aspekty pielęgnacji włosów.

Jeszcze raz w imieniu wszystkich policjantów oraz pracowników cywilnych składamy najszczersze życzenia z okazji Dnia Kobiet.

KPP w Pile

dzien_kobiet_w_pilskiej

dzien_kobiet_w_pilskiej_02 dzien_kobiet_w_pilskiej_03 dzien_kobiet_w_pilskiej_04 dzien_kobiet_w_pilskiej_05 dzien_kobiet_w_pilskiej_06 dzien_kobiet_w_pilskiej_07 dzien_kobiet_w_pilskiej_08 dzien_kobiet_w_pilskiej_09 dzien_kobiet_w_pilskiej_10 dzien_kobiet_w_pilskiej_11 dzien_kobiet_w_pilskiej_12 dzien_kobiet_w_pilskiej_13 dzien_kobiet_w_pilskiej_14 dzien_kobiet_w_pilskiej_15 dzien_kobiet_w_pilskiej_16 dzien_kobiet_w_pilskiej_17 dzien_kobiet_w_pilskiej_18 dzien_kobiet_w_pilskiej_19 dzien_kobiet_w_pilskiej_20