Dziś rusza przedsprzedaż biletów na mecz Polska vs Wojownicy Mistrza

Po_chwili_oddechu_Polish_Speedway

3 czerwca rozpocznie się drugi wielki pojedynek z cyklu Polish Speedway Battle. Niespełna miesiąc pozostał do wielkiego wydarzenia, jakiego będziemy świadkami na stadionie przy Bydgoskiej w Pile. Reprezentacja Polski pod wodzą Marka Cieślaka, zmierzy się z Wojownikami Mistrza– Hansa Nielsena.

Obaj szkoleniowcy awizowali już pierwszych zawodników a ich nazwiska elektryzują kibiców. W barwach Polskiej Reprezentacji nie zabraknie miejscowego bohatera publiczności Jarosława Hampela a wtórować mu będą bracia Pawliccy oraz Bartosz Zmarzlik. Po drugiej stronie barykady stanie zawsze uśmiechnięty Greg Hancock. W walce o cenne punkty zobaczymy również Petera Kildemanda, Emila Sajfutdinowa ora Tomasza Golloba! Zapewne niejeden kibic zastanawia się, dlaczego Gollob nie wystąpi z Orłem na plastronie. Odpowiedz jest banalnie prosta- czy wypadało odmówić Hansowi Nielsenowi występu w jego drużynie? Oczywiście nie! Kibiców może również dumą napawać fakt, że legendarny Duńczyk postanowił docenić naszego najwybitniejszego zawodnika. Mistrz w drużynie Mistrza.

W piętek (8 maja) rozpocznie się sprzedaż biletów na wielkie pilskie święto speedwaya. Bilety będzie można nabywać w przedsprzedaży, prowadzonej w kasie klubu Polonia Piła, w punktach STS, Empiku oraz z myślą o kibicach zamiejscowych, za pośrednictwem serwisu kupbilet.pl

Przedsprzedaż biletów rozpocznie się dnia 8 maja 2015 roku od godz. 00:00 i zakończy się 15 maja 2015 roku do godz. 00:00. Ceny biletów w przedsprzedaży objęte są rabatem, dzięki czemu bilet normalny będzie można zakupić w cenie 37 złotych a bilet ulgowy dostępny będzie za 25 złotych. Promocyjne ceny biletów dotyczą wszystkich sektorów, z wyłączeniem Trybuny Głównej.

Od 16 maja, bilety w regularnej sprzedaży będą kosztować kolejno 45 zł/ normalny, 30 zł/ ulgowy oraz 60 zł na Trybunę Główną. Bilet ulgowy przysługuje tylko i wyłącznie uczniom i studentom do 24. roku życia (rocznik 1991) za okazaniem ważnej legitymacji.

Szczegóły dotyczące sprzedaży biletów, dostępne są w Regulaminie sprzedaży biletów jednorazowych na test-mecz „Polska vs Wojownicy Mistrza”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *