Emil Sajfutdinow czwartym z Wojowników Mistrza

emil_Sajfutdinow_czwartym
Hans Nielsen awizował czwartego zawodnika do swojego składu. Do Tomasza Golloba, Grega Hancocka oraz Petera Kildemanda dołączył Emil Sajfutdinow.  Zespół „Wojowników Mistrza” rośnie w siłę a jak zapowiada Profesor, to jeszcze nie koniec niespodzianek.

Emil Sajfutdinow – żużlowiec z Saławatu, jest znany polskiej publiczności od 9 lat. Nie jest tajemnicą, że do bydgoskiej Polonii trafił dzięki poleceniu Andreasa Jonssona. Kariera Emila, choć rozwijała się bardzo dynamicznie, była przeplatana wieloma kontuzjami. Uparta tatarska natura nie pozwoliła mu się nigdy poddawać i zawsze powraca w fenomenalnej formie.

W pierwszych dniach kwietnia, zawodnik doznał złamania obojczyka podczas treningu na crossie. Początek sezonu nie napawał zatem optymizmem. Kontuzja aktualnego Indywidualnego Mistrza Europy nie pozwoliła wystartować Emilowi podczas pierwszej odsłony Polish Speedway Battle w Krośnie. Rosyjska Torpeda pojawi się jednak 3 czerwca w Pile. Sam zawodnik przyznaje, że do tego czasu po kontuzji nie powinno już być śladu. Emil znów powraca w wielkim stylu, aby bawić kibiców swoją widowiskową jazdą. Już 3 czerwca, o godzinie 19:00 na pilskim owalu przekonamy się, że nie jest to obietnica bez pokrycia.

red

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *