Fabian Baran z Piły lunaparkowym zwycięzcą

wreczenie_nagrod_01_23

Nagrody w „Tętnie Regionu” to nie sen, to rzeczywistość!!!

Tym razem nie w ostatnią sobotę miesiąca, lecz w drugą sobotę pierwszego miesiąca nowego 2023 roku odbyła się mini gala wręczenia nagrody małemu Mistrzowi Szaradziarskiego Intelektu, który efektywnie wziął się za bary z lunaparkowymi zagadkami. I to właśnie jego poprawne rozwiązania, naniesione na kartę pocztową, wyciągnęła z koszyka wypełnionego kartami nasza redakcyjna „sierotka”. Szczęściarzem okazał się młodziutki pilanin. Uroczystość tradycyjnie miała miejsce w siedzibie firmy TOP FENCE Hurtownia Ogrodzeniowa, której właściciel jest fundatorem interesujących nagród.

Grudniowym Lunaparkowym Mister Mindem okazał się 10-letni Fabian Baran z Grodu Staszica. Młodziutki omnibus w nagrodę otrzymał komplet legendarnych klocków LEGO, które wręczył mu pracownik firmy sponsorującej nasze lunaparkowe konkursy.

Obowiązkowo należy poinformować, iż fundatorem nagród Lunaparku jest właściciel firmy TOP FENCE Hurtownia Ogrodzeniowa, mieszczącej się w Pile przy ul. Długosza 11.

Grudniowemu zwycięzcy serdecznie gratulujemy nie lada umysłu oraz szczęścia. Oczywiście zapraszamy do zaglądania do kolejnych Lunaparków zarówno Fabiana, jak i jego kolegów „po fachu”. Możemy zagwarantować, że do któregoś z Was na pewno uśmiechnie się szczęście!

Serdecznie zapraszamy do licznego udziału!!!

Redakcja