Festiwal DOBROfest 2018 – bieg charytatywny, czyli w Chodzieży dogonią MARZENIA

festiwal_dobrofest

 

Pod patronatem Tętna Regionu

Fundacja po raz trzeci organizuje Festiwal DOBROfest, festiwal jest charytatywnym wydarzeniem i w swoim zamierzeniu pokazuje dobro jaki może przekazać każdy z nas potrzebującym. Festiwal DOBROfest jak i bieg charytatywny „DOGONIĆ MARZENIA” odbędzie się 25 sierpnia 2018 roku w Chodzieży na terenie MOSIR, ul. Stanisława Staszica 12.

Jednym z stałych punktów DOBROfestu są koncerty, bieg charytatywny „DOGONIĆ MARZENIA”, stoiska które pokazują i uczą czym jest pomoc drugiemu człowiekowi, stoiska komercyjne, stoiska promocyjne, atrakcje dla dzieci i dorosłych, stoiska gastronomiczno – degustacyjne, kulturalne odkrycia, promocje artystyczne.

Co roku bieg charytatywny poświęcony jest jednemu Podopiecznemu. W tym roku bohaterem dla którego pobiegniemy jest Oskar, 12-latek który choruje na naczyniaka jamistego głowy(nowotwór)

Finanse które zostaną zebrane podczas festiwalu zasilą konto Oskara i zostaną wykorzystane do sfinansowania leczenia i rehabilitacji chłopca.

Od niedawna została stworzona specjalna strona do zapisów na bieg, nad zapisami czuwa:

https:/www.zapisy.maratonczykpomiarczasu.pl/pl/dogonic-marzenia

Fundacja w tym roku będzie organizować dwa biegi:

– bieg duży – 4,7 km – bieg wokół jeziora Miejskiego w Chodzieży (16 lat i starsi)
– bieg mały – 700 m (dzieci 11-15 lat)

W tym roku zmieniliśmy troszkę zasady, prawo do szczęścia będą mieli wszyscy Biegacze, spośród wszystkich uczestników biegu małego i dużego rozlosujemy bardzo atrakcyjne nagrody.

Przypominamy. Festiwal DOBROfest jak i bieg charytatywny „DOGONIĆ MARZENIA” odbędzie się 25 sierpnia 2018 roku w Chodzieży na terenie MOSIR, ul. Stanisława Staszica 12.

red