„Festiwal Spódnicy”, czyli metamorfozy, warsztaty i spotkanie ze stylistką w VIVO! Piła | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  „Festiwal Spódnicy”, czyli metamorfozy, warsztaty i spotkanie ze stylistką w VIVO! Piła

  festiwal_spodnicy

  Metamorfozy pod okiem projektantki i stylistki, przegląd garderoby, warsztaty z tworzenia ekokosmetyków, atrakcyjne upominki – te i wiele innych niespodzianek czekać będzie na wszystkie panie w VIVO! Piła w ramach „Festiwalu Spódnicy”. Wydarzenie urozmaicą koncert muzyki instrumentalnej oraz warsztaty z tańca brzucha. „Festiwal Spódnicy” rusza 21 maja o godz. 12:00. Wstęp wolny.

  Maj w VIVO! Piła upływa pod znakiem intrygujących wydarzeń. Tym razem pilskie centrum handlowe zaskakuje akcją dedykowaną wszystkim paniom, które uwielbiają kreatywnie spędzać czas. W przedostatnią sobotę miesiąca, 21 maja, na miejscu odbędzie impreza w iście kobiecym stylu – „Festiwal Spódnicy”. W ramach akcji zaplanowano twórcze warsztaty, zajęcia tematyczne z zakresu well-being, przegląd najnowszych modowych trendów, a także metamorfozy pod okiem profesjonalistów. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Aneta Larysa Knap – stylistka, twórczyni marki Folk Design oraz autorka największego w kraju pokazu mody folkowej „Polki Folki”. Projektantka chętnie odpowie na najbardziej nurtujące modowe pytania i doradzi w kwestiach ubioru. „Festiwal Spódnicy” dodatkowo umili minikoncert najpiękniejszych piosenek o kobietach oraz warsztaty taneczne w orientalnym klimacie.

  - „Festiwal Spódnicy” jest kolejnym kulturalnym przedsięwzięciem, którego mamy przyjemność być gospodarzem. Wspólnie z Fundacją Archikultura i naszymi najemcami przygotowaliśmy szereg aktywności z zakresu zdrowia, mody i urody, tak aby każda uczestniczka mogła znaleźć coś dla siebie. Wierzymy, że tym wydarzeniem nie tylko wniesiemy powiew lata do szaf naszych klientek, ale też umilimy im sobotnie popołudnie i zachęcimy do zadbania o siebie – mówi Magdalena Drzewiecka, Center Manager VIVO! Piła.

  Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 21 maja, w godz. 12:00-18:00 w VIVO! Piła w strefie foodcourt. Organizatorem akcji jest Fundacja Archikultura. Serdecznie zapraszamy!

  K.Ł.