Finał Cyklu Bilard w Pile 2015

12 grudnia 2015 w Pilskiej restauracji HADES rozegrany został Finał Bilardowego Turnieju Cyklicznego. Spotkało się na nim 6 najlepszych zawodników ze wszystkich 7 eliminacji w roku. Finał rozegrano na zasadzie grupy gdzie każdy zagrał z każdym pojedynki do 4 wygranych partii. Zdecydowanym liderem został Mateusz Chort, który pokonał wszystkich przeciwników.

Na końcu grupy znalazł się Marek Maciejski. Miejsca od 2 do 5 nieznane były do ostatniej chwili. Zdecydował o nich ostatni mecz finału rozegrany przez Ludwika Godlewskiego i Zbigniewa Flisztę. Walka zakończyła się wynikiem 4:2 dla pana Zbigniewa. Dzięki temu zwycięstwu ulokował się on na 4 pozycji a jego rywal był trzeci. Miejsce 2 zajął lider tabeli eliminacyjnej – organizator turniejów w Pile – Sebastian Przeniczka. Miejsce 5 przypadło Zbigniewowi Kraszewskiemu.

W przyszłym roku planowane są kolejne turnieje bilardowe dla początkujących, dla dzieci i dorosłych oraz dla wielkich pasjonatów bilarda. Zapraszamy do udziału.

Sebastian Przeniczka
organizator turniejów w Pile

final_cyklu_bilard00

final_cyklu_bilard07 final_cyklu_bilard01 final_cyklu_bilard02 final_cyklu_bilard03 final_cyklu_bilard04 final_cyklu_bilard05 final_cyklu_bilard06