Finał XLII Turnieju „Piłka Nożna w Osiedlu”

12 czerwca 2015 r. odbył się finał XLII Turnieju „Piłka Nożna w Osiedlu” organizowanego przez Pilskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej Związek Ognisk, Ognisko TKKF „PIAST” i Pilską Spółdzielnię Mieszkaniową L-W.

W Turnieju eliminacyjnym uczestniczyło 12 drużyn w czterech kategoriach wiekowych: 2005, 2004, 2003, 2002. Mecze odbywały się na obiektach sportowych SP nr 2 w Pile i na boiskach osiedlowych. W grach eliminacyjnych, prowadzonych w okresie kwietnia i maja, rozegrano 12 meczów, w których wzięło udział 258 uczestników i strzelono 55 bramek. Do turnieju finałowego wyłoniono 12 drużyn, po 3 z każdej grupy wiekowej. W grach finałowych rozegrano 12 meczów, w których wzięło udział 160 uczestników. W całym Turnieju strzelono 101 bramek. Finałowe rozgrywki przeprowadzono na boiskach płyty głównej stadionu MOSiR przy ul. Żeromskiego.

Trofea – okolicznościowe puchary, medale indywidualne dla zawodników i dyplomy wszystkim drużynom wręczali: Krzysztof Szewc – Zastępca Prezydenta Miasta Piły i Lucjan Szutkowski – Prezes PSM L-W.  Puchar „Fair Play” ufundowany przez Prezesa PSM L-W trafił do drużyny „Legion Piła”.

Wyniki finałowe

Rocznik 2005
I m – FOOTBOLL ACADEMY I
II m – FOOTBOLL ACADEMY II
III m – FC JANKESI
Najskuteczniejszym strzelcem został  Kacper Nowakowski z drużyny FA I

Rocznik 2004
I m – FC DWÓJKA
II m – LEGION PIŁA
III m – KSP MISTRZE PIŁA
Najskuteczniejszym strzelcem został Bartosz Kryka z drużyny FC DWÓJKA

Rocznik 2003
I m – UKS PIŁA
II m – PPW PIŁA
III m – DH LOTNICY
Najskuteczniejszym strzelcem został Jakub Jagodziński z drużyny PPW PIŁA

Rocznik 2002
I m – ELITA BRĄZU
II m – FC KOKSY
III m – MWPG
Najskuteczniejszym strzelcem został Szymon Stróżyński z drużyny ELITA BRĄZU

Drużyny otrzymały piłki do gry i wszyscy zawodnicy słodkie rogale. Strzelcy bramek w każdej kategorii wiekowej otrzymali indywidualne medale, okolicznościowe dyplomy i piłki do gry. Fundatorem pucharów, medali indywidualnych i dyplomów byli: Prezydent Miasta Piły i Pilskie TKKF.  PSM L-W ufundowała puchar Fair Play, piłki dla drużyn i strzelców oraz słodkie rogale. XLII Turniej  „Piłka Nożna w Osiedlu” finansowany był ze środków Gminy Piła.

Pilskie TKKF

final_turnieju_pilka_nozna10

final_turnieju_pilka_nozna17 final_turnieju_pilka_nozna11 final_turnieju_pilka_nozna12 final_turnieju_pilka_nozna13 final_turnieju_pilka_nozna14 final_turnieju_pilka_nozna15 final_turnieju_pilka_nozna16

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *