Freestyle motocross – kaskaderzy w Pile

W czwartek, 10 września, o godz. 18.00 na Stadionie Żużlowym TS Polonii Piła rozpocznie się Flott Cascaders Team – Największe Show Kaskaderskie w Europie. Bilety: 30 i 20 zł (do lat 12). Kasa czynna na godzinę przed imprezą na miejscu.

http://www.facebook.com/events/432094116974678

witamy w atmosferze Coloseum…

…z pasji i marzeń narodził się jeden z najlepszych obecnie europejskich teamów kaskaderskich parających się profesjonalnym dublowaniem aktorów w wielu uznanych produkcjach kinowych, telewizyjnych i reklamowych.

Założycielem i twórcą grupy jest Alfred Śmid, obecnie najbardziej uznany ekspert w dziedzinie europejskiego kina akcji oraz filmowych efektów specjalnych.

Na tle niezwykle barwnych efektów – muzycznych, świetlnych, pirotechnicznych zespół prezentuje karkołomne ewolucje z wykorzystaniem samochodów i motocykli.

Popis tych niewiarygodnych umiejętności to przedstawienie w pełni profesjonalne, dopracowane w każdym szczególe, pełne dynamiki i akcji oraz iście zegarmistrzowskiej precyzji.

Dwadzieścia pięć lat doświadczeń scenicznych na stadionach całej Europy, team złożony ze specjalistów sportów extremalnych, posiadaczy zapisanych w księdze Ginnessa rekordów świata w skokach odległościowych samochodami i motocyklami to gwarancja imprezy o najwyższym standardzie.

Dowodem wybitnego kunsztu zawodowego zespołu Alfred Śmida jest udział teamu przy produkcji III części kultowego już filmu TAXI oraz oprawa scen mobilnych Bonda – Casino Royale i Quantum of Solace.

Flott Cascaders Team to opowieść o specyficznym postrzeganiu świata i siebie w tym świecie. Hołd w kierunku ludzi, którzy swoje pasje zmienili w styl życia… Którzy umiejętności zawodowe „przepocili” w sztukę, poświęcając każdą wolną chwilę na doskonalenie swojego rzemiosła.

Będzie to opowieść o Współczesnych Gladiatorach, o trudnej, niebezpiecznej drodze na szczyty ludzkich możliwości… urzekającym porozumieniu i współpracy pomiędzy człowiekiem a maszyną…

O ustanawianiu rekordów świata – odnotowanych w Księdze Guinessa – wprowadzaniu nowych kategorii extrime, wreszcie o czterokrotnym uzyskaniu tytułu Najlepszego Teamu wśród Zawodowych Kaskaderów Filmowych.

FMX Show (Freestyle Motocross)

Skoki na wysokość 12 metrów, karkołomne, niezwykle ryzykowne i akrobatyczne ewolucje na motocyklu. Znane z serii Red Bull pokazy niebezpiecznych skoków to kolejny element pokazu Flott Cascaders Team.  

Na ponad 100 minut wasz stadion przejdzie we władanie ognia, super maszyn  i współczesnych gladiatorów…

To jedyna niepowtarzalna, okazja aby obejrzeć na żywo wiele niebezpiecznych scen wykorzystywanych na co dzień przy produkcji filmowej, telewizyjnej i reklamowej.

Będziecie świadkami zmagań współczesnych gladiatorów wyposażonych w crossowe motocykle, szybkie i wściekłe BMW, quady, Monster Trucki i inne wyjątkowe motoryzacyjne specjały… witamy w atmosferze Coloseum.

Spośród wielu atrakcji na szczególną uwagę zasługują:
12    FMX Show
13        jazda samochodami na dwóch kołach
13    manewry zsynchronizowane, drifting, poślizgi
14    skoki nad rzędem aut; samochodem,  motocyklem, quadem
15    wyścigi rzymskie
16    przejazdy przez płonące ściany
17    jazda z płonącym człowiekiem
18    amerykańskie Monster Track
19    strzał do pędzącego samochodu z bazooki !!!

Przepis

„Konieczne jest, aby nasz widz odchodził pełen wrażeń i w pełni zadowolony, dlatego bardzo ważna jest choreografia, emocjonalna muzyka i dokładne oświetlenie. Ogień i dym spełniają swoją rolę. Show dopełnione wielkimi eksplozjami, rykiem silników, połączone z doskonałą wydajnością i umiejętnościami kaskaderów. Zaserwujemy Wam adrenalinowy koktajl, którego smak będziecie długo wspominać.”

(Szef kuchni)
Koordynator Alfréd Šmíd

freestyle_motocross10

freestyle_motocross16 freestyle_motocross11 freestyle_motocross12 freestyle_motocross13 freestyle_motocross14 freestyle_motocross15

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *