Gabrysia Borowska z Piły lunaparkową laureatką

wreczenie_nagrod

Nagrody w „Tętnie Regionu” to nie sen, to rzeczywistość!!!

Zwyczajowo w ostatnią sobotę miesiąca, miała miejsce mini gala wręczenia nagrody Lunaparkowej Szaradzistce, która wykazała się zarówno bystrością umysłu, jak i tym, że jest ulubieńcem losu. Feta tradycyjnie odbyła się w siedzibie firmy TOP FENCE Hurtownia Ogrodzeniowa, której właściciel jest fundatorem interesujących, i co ważne praktycznych nagród.

Listopadową zwyciężczynią, a tym samym Szaradziarską Prymuską została 11-letnia Gabrysia Borowska z Piły. Młodziutka Laureatka została obdarowana mobilnym głośnikiem JBL, który wręczył pracownik firmy sponsorującej nasze lunaparkowe konkursy.

Fundatorem nagród Lunaparku, od wielu miesięcy są właściciel firmy TOP FENCE Hurtownia Ogrodzeniowa, mieszczącej się w Pile przy ul. Długosza 11.

Listopadowej zwyciężczyni gratulujemy mądrości i dopisującego szczęścia, zachęcając zarówno ją, jak i pozostałych krzyżówkowiczów do kontunuowania szaradziarskiej przygody z Lunaparkiem. Będzie truizmem powiedzenie, że bez wątpienia ktoś z Was zostanie laureatem kolejnej edycji konkursu.

Serdecznie zapraszamy do licznego udziału!!!

Redakcja