GOLDEN LIFE w Klubie BARKA !!! Mamy wejściówki

W sobotę Andrzejkową, 28 listopada 2015 roku o godzinie 20:00 gościem pilskiego klubu „Barka” będzie polski zespół rockowy Golden Life. Dla naszych Czytelników mamy 2 pojedyncze wejściówki. Aby mieć szansę w losowaniu wejściówki wystarczy wysłać do 26 listopada, do godziny 18.00  maila na adres sebapila@interia.pl z tytułem wiadomości GOLDEN LIFE w Klubie BARKA. Prosimy podać swoje imię i nazwisko. Wstęp na koncert: 20 zł przedsprzedaż / 30 zł w dniu koncertu.

Zespół Golden Life powstał w 1988 roku w Gdańsku. Już rok później muzycy wystąpili na Nowej Scenie, a w 1991 grupa nagrała debiutancki album „Midnight Flowers”, na którym połączyła brzmienie charakterystyczne dla wykonawców z Manchesteru, ciężką muzykę w stylu amerykańskim oraz country i rap – wszystko podając na sposób taneczny. Zespół legenda, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Działają od 20 lat i są niewątpliwie jednym z ważniejszych zespołów na polskiej scenie rockowej. Ich dorobek muzyczny to przede wszystkim pięć wydanych płyt, wiele nagród (między innymi międzynarodowych), liczne koncerty gromadzące pokolenia słuchaczy. Zespół zdobył główną nagrodę na firmowanym przez MTV Pop Song Bregens Festival w Austrii (Golden Life pokonał wówczas około trzydziestu konkurentów z całego świata!!!). Muzycy poprzedzili występy Joe Cockera w Warszawie oraz The Stranglers podczas Inwazji Mocy RMF-u. Golden Life brał udział w krajowych eliminacjach do Konkursu Piosenki Eurowizji I w wielu programach telewizyjnych (m.in. Przeboje Jedynki, Gwiazdy Jedynki, Przeboje Zjednoczonej Europy (TVP 1)). Występował na scenach tras koncertowych: „Lato z radiem”, „Inwazja mocy”

Adam WOLA Wolski – vocal
Karol Skrzyński – perkusja
Jacek BODEK Bogdziewicz – bass, vocal
Jarek PASTYL Turbiarz – gitary, vocal
Paweł SMAGA Smakulski – gitary, klawisze

„Golden Life” koncertuje nie tylko na polskich scenach, ale również w USA (Nowy York oraz Festiwal Polski w Chicago), Niemczech, Francji, Austrii.

Największe hity to: „24.11.94” (utwór powstał po tragicznym wydarzeniu, jakim był pożar hali Stoczni Gdańskiej 24 XI 1994r.). „Wszystko to, co mam” (1 miejsce listy przebojów programu III przez wiele tygodni), ”Helikopter”, „Dobra, dobra, dobra”, „Czeski film”. W 2004r wszystkich zaskoczyła smutna informacja o śmierci Maćka Próchnickiego, wieloletniego perkusisty zespołu. Maciek zginął 27 sierpnia 2004 roku w wypadku samochodowym jadąc na finałowy koncert Lata z Radiem w Gdyni.

Piosenki Golden Life pojawiły się na ścieżce dźwiękowej filmów „Szczęśliwego Nowego Jorku” (reż. Janusza Zaorskiego), „Młode wilki” (reż. Jarosław Żamojda), czy najpopularniejszych seriali „Magda M.”, ” Złotopolscy” Zespół Golden Life nie próżnuje. W planach grupy znajduje się szereg koncertów w całej Polsce oraz nowy album studyjny. Nowa piosenka zespołu „TIP” propaguje szczytną ideę transplantacji. W ramach akcji pod tytułem „Złote życie”, do singla grupy dołączono bransoletkę z napisem „Wyrażam zgodę na transplantację”. Zespół chce w ten sposób zaangażować jak najwięcej osób do publicznej dyskusji na ten ważny temat. We wrześniu 2010 na miejsce Tomka Kaminskiego wszedł Paweł SMAGA Smakulski z zespołu Proghma – C .Koncerty Golden Life gromadzą wielopokoleniową publiczność, bawiącą się doskonale przy ich muzyce.

Oficjalna strona:
http://www.goldenlife.pl

Przedsprzedaż:
– Sklep Muzyczny DEMO Piła ul. Budowlanych 11,
– Biuro Podróży MY TRAVEL Piła Pl. Konstytucji 3-go Maja 10/1,
– Klub BARKA.
– Przedsprzedaż internetowa: achaen@wp.pl .

red

golden_life00

golden_life03 golden_life01 golden_life02

Oryginalne prezenty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *