Grudniowy numer Tętna Regionu jest do Waszej dyspozycji!

ikona

Przed nami najważniejsze święta, bo chyba za takie należy uważać Boże Narodzenie. Rozświetlona choinka, spotkania rodzinne przy wigilijnym stole. Jednym słowem sielanka. Nawet najbardziej zwaśnieni, przy wigilijnym stole zakopują „topór wojenny”. Zwycięża ZGODA! „Tak jest – zgoda, A Bóg wtedy rękę poda.” W ten przedświąteczny czas zapraszam do zagłębienia się w grudniowy numer Tętna Regionu, w którym dużo informacji, artykułów i ogrom życzeń. Warto znaleźć chwilę czasu na lekturę!

W grudniowym numerze:

– Zwyczajowo wiele informacji z Piły i regionu,

– w dodatku „Z pierwszej ręki” wiadomości z Pilskiego Ratusza,

– zajmująca publicystyka i wiele więcej!

– etc., etc.

Rekomendujemy:

„Walcząca” z hejtem broni oskarżonego o hejt,
Paradoksalnym jest, iż obrońcą Eligiusza K – oskarżonego o hejt została mecenas Jolanta Turczynowicz-Kieryłło, która nomen omen wypowiedziała bezpardonową wojnę… właśnie HEJTOWI.
str. 20

Pod Lupą – Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku.
str. 3

Sezon żużlowy 2022 w obiektywie Tętna Regionu.
Koniec roku to czas podsumowań różnych wydarzeń, za pomocą słów, ale także obrazów. Ważnym dla Piły i okolic był powrót na sportową mapę kraju ligowego żużla w Grodzie Staszica.
str. 36

– Stały cykl pytań do prezydenta Piły i odpowiedzi udzielonych przez Piotra Głowskiego, „Prezydent odpowiada”.
W tej edycji prezydent Piły odpowiedział aż na trzy ważne pytania. Zapraszam do lektury i do zapoznania się z pytaniami i odpowiedziami włodarza Grodu Staszica. Naprawdę warto.
str. 9

– PRAWNIK RADZI – Radca Prawny, Agnieszka Przeworek-Rataj w grudniowej edycji tej jakże potrzebnej rubryki swoją poradę opatrzyła tytułem OBNIŻENIE ALIMENTÓW. Pani Mecenas wyjaśnia w jaki sposób można to osiągnąć. Wierzę, że sam tytuł zachęci do lektury rzesze Czytelników. Zatem zapraszam do pouczającej lektury.
Przypominam, że pani mecenas Agnieszka Przeworek-Rataj czeka na kolejne pytania od państwa.
str. 9

REAKCJA – w której staramy się rozwiązywać problemy każdego z Was… i czynimy to skutecznie i bezstronnie!
W świątecznym wydaniu Rubryki Interwencyjnej nie ganię, lecz chwalę! Co stało się przedmiotem komplementowania? Proszę zajrzeć do REAKCJI, a wszystkiego Kochani się dowiecie! Zachęcam do tego serdecznie.
str. 29

GORĄCO POLECAMY!!!
– stałe kąciki porad
– lawinę konkursów z gradem cennych nagród
– i wiele, wiele, wiele więcej!

CZYTAJ NAS – TO NIE STRACONY CZAS!

Zapraszam do satysfakcjonującej lektury!

Marek Mostowski
redaktor naczelny