Grzegorz Piechowiak zainaugurował kampanię wyborczą

,,Siła w jedności’’ – pod takim hasłem Wiceminister Rozwoju i Technologii Grzegorz Piechowiak idzie walczyć o głosy do Sejmu w okręgu pilskim jako kandydat bezpartyjny z list Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość. „Siła w jedności” – to słowa, które są jego dewizą w pracy parlamentarnej. Bo tylko otwartość i współpraca buduje!

 

O swoich planach w obecności samorządowców, społeczników, mieszkańców Piły poseł trzech kadencji w Sejmie poinformował na briefingu prasowym, który odbył się 22 września na pilskiej Wyspie.

 

– To jest umowne rozpoczęcie kampanii, bo ja uważam, że kampania wyborcza rozpoczyna się pierwszego dnia po elekcji do parlamentu. Ja właściwie mogę powiedzieć, że kampanię wyborczą prowadzę od 1997 roku. Te kilka tygodni przed wyborami nic już nie zmieni u kandydata, bo albo się wykorzystało ten czas i się pracowało, albo nie. Hasło, które przyświeca mi w tej kampanii wyborczej to: „Siła w jedności”. To ma swoje odzwierciedlenie w tym co robimy w parlamencie. A więc jedność Zjednoczonej Prawicy, która może razem zrobić więcej dla obywateli. Tak się działo przez ostatnie lata. Ale też siła jedności odnosi się do tego co robimy lokalnie. Wspomagamy również samorządy, gdzie nie rządzą władze ze Zjednoczonej Prawicy, Prawa i Sprawiedliwości tak jak w Pile. W przeciągu ostatniej kadencji do Piły trafiły środki w kwocie blisko 200 milionów złotych na różnego rodzaju inwestycje. Chcę pokazać, że można na każdym odcinku współpracować. Tego ludzie od nas oczekują mimo różnic natury politycznej – mówi poseł Grzegorz Piechowiak. – Ja nadal w Parlamencie chcę kontynuować współpracę samorządową, jak i tą rządową. Teraz mimo obowiązków ministerialnych, które muszę wypełniać jeżdżę również po moim okręgu wyborczym, by spotykać się z mieszkańcami, samorządowcami i rozmawiać z nimi o bieżących sprawach – dodaje poseł ziemi pilskiej, dwójka na liście PiS-u.

 

Tegoroczne wybory parlamentarne, które odbędą się w niedzielę, 15 października, będą połączone z referendum.

 

(SE)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *