HOPE, SKAKANKA, LAMACHETTE na Barce – Mamy wejściówki!

Pod patronatem medialnym Tętna Regionu

Klub Muzyczny BARKA w Pile ul. Wodna (rzeka Gwda) zaprasza 22 kwietnia 2016 (piątek) na godzinę 19.00 na koncert zespołów HOPE, SKAKANKA, LAMACHETTE. Dla naszych Czytelników mamy do rozdania dwie pojedyncze wejściówki. Aby mieć szanse wygrania wejściówki wystarczy wysłać swoje imię i nazwisko na adres sebapila@interia.pl . Wśród osób, które wyślą maila do 21 kwietnia, do godziny 15.00 rozlosujemy wejściówki.

HOPE (porn nu-metal, rapcore / Poznań)

Poznański HOPE, który zajął 2. miejsce w 10 edycji Must Be The Music gdzie dodatkowo został wyróżniony nagrodą specjalną od Polsatu wystąpi w ramach trasy SPACE JAM TOUR 2016 .Zespół ma za sobą trzykrotny występ na Przystanku Woodstock, support przed Limp Bizkit, Ice-T z Body Count i Suicidal Tendenciess, trasę po Rosji i Szwajcarii oraz album wydany w 2010 roku w Japonii i w 2014 w Polsce. Są znani, że na koncertach nie oszczędzają sił i robią prawdziwy BANG! Warto się przekonać!

SKAKANKA (punk, post punk, rock / Wyrzysk)

Finalista konkursu TV ASTA zespół SKAKANKA z Wyrzyska! Na scenie istniejemy od ponad trzech lat. Dokładnie od listopada 2012. Gramy wyłącznie po polsku. Muzyka ma charakter rozrywkowy. Mamy za zadanie bawić dźwiękiem i lekko „pociśniętą” treścią. Nasza muzyka ma budzić pozytywne emocje. teksty są dosłowne, proste, zarazem lekko ironiczne.
Skakanka to grupka pięciu facetów wyciągniętych z zupełnie innego nurtu. Podchodzimy z ogromnym dystansem do tego, co robimy i jednogłośnie orzekamy, że liczy się przede wszystkim doskonała zabawa! W skład zespołu wchodzą; wokal BOGUSZ CHMIELEWSKI, gitary PRZEMYSŁAW WACHOWSKI I MAREK CZYŻ, bas PRZEMYSŁAW NIEZGÓDZKI oraz perkusja RADOSŁAW REREK. Nasz debiutancki album, „PRZETERMINOWANE” ukazał się pod koniec roku 2015. Płytka jest zwieńczeniem pierwszych lat działalności zespołu. Występuje w formie multimedialnej jednak niebawem wydamy ją także w wersji fizycznej. Zagraliśmy wiele koncertów, z których (między innymi) chwalimy się supportami przed POPARZONYMI KAWĄ TRZY, ZESPOŁEM LEMON, FORMACJĄ STRACHY NA LACHY, GOORALEM, FARBEN LEHRE czy POWER OF TRINITY. Od dłuższego czasu współpracujemy z Fabryką Zespołów. W roku 2014 braliśmy udział w projekcie Leszek live festival i zajęliśmy dumne trzecie miejsce. Współpracujemy również z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, w tym roku zagraliśmy koncert w Jarocińskim Spichlerzu Polskiego Rocka. Ponadto patronatem obejmują nas Radio Uniwersytet z Bydgoszczy i TV ASTA z Piły.

LAMACHETTE  (rapcore / Trzcianka)

Lamachette to połączenie takich zespołów jak Zmaza, Zijensu, Bezjahzgh i Kawatera C2.
Ośmioosobowy skład zespołu: pięciu wokalistów i czterech muzyków pochodzi z Trzciamajki (Trzcianki). Ciężko jednoznacznie określić rodzaj muzyki, jaki tworzą, lecz chyba najbliżej jest im do rapcore’u.

Obecnie muzycy pracują nad debiutancką płytą, a ich koncerty można określić mianem ognia, piekła, a wręcz czeluści piekielnych. Ich motto: „Nie ma na co czekać – tniemy ostro jak maczeta!!!”

Wstęp: 15 zł przedsprzedaż / 25 zł w dniu koncertu.

Przedsprzedaż:
Klub Muzyczny BARKA.
Sklep Muzyczny DEMO, Piła ul. Budowlanych 11.
Przez interent: achaen@wp.pl .

(SE)

hope_skakanka00

hope_skakanka10 hope_skakanka01 hope_skakanka02 hope_skakanka03 hope_skakanka04 hope_skakanka05 hope_skakanka06 hope_skakanka07 hope_skakanka08 hope_skakanka09

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *