Idź na Wybory! Przyszłość w Naszych rękach!

15 października 2023 roku zdecydujemy w tych wyborach o demokracji w naszej Ojczyźnie, o jej roli w Europie na przyszłe pokolenia!!!

 

Szanowni Czytelnicy, to chyba najważniejsze wybory parlamentarne po 1989 roku, to wybory, do których idziemy jako społeczeństwo bardzo podzieleni, często skłóceni i nierozumiejący o czym mamy zadecydować, te wybory mają bardzo duże znaczenie na arenie politycznej naszej Ojczyzny. Jak widzimy nasze otoczenie, to możemy zobaczyć jak bardzo zubożało społeczeństwo w ostatnich latach, jak bardzo rządzący wmówili nam, że ich decyzje są właściwe, a co mamy? Afery o jakich mówimy w ostatnich latach pokazują hipokryzję i obłudę tej władzy, a konkretnie PiS-u. Te wybory to też ważna sprawa dla kształtowania postaw w naszych rodzinach, to też element rodzinnej tradycji i zachowań patriotycznych, które są tak ważne, przecież obecnie model rodziny kształtowany jest przez „starego kawalera” i grupę jego zwolenników, chociaż i tam są ludzie, którym nie podoba się taka forma decyzji.

 

Szanowni Państwo musicie zrozumieć jaka jest waga naszych decyzji 15 października, czy dalej chcemy tkwić w rozdawnictwie, które prowadzi rząd i wszystko nazywa „plus”. Czy jednak chcemy żyć w wolnym demokratycznym kraju, w którym do kościoła idziemy by spotkać się z Panem Bogiem z własnej woli, a do sklepu idziemy, kiedy też jest to nasza wola i sklep ten jest czynny nawet w niedziele.

 

Jestem reprezentantem PSL-u i koalicyjnego ugrupowania TRZECIA DROGA, jak zawsze chcemy i będziemy reprezentantem różnych środowisk społecznych poczynając od naszych „małych ojczyzn” związanych z wioskami i małymi miastami, ale też aglomeracji miejskich, będziemy reprezentantem środowisk społecznych, poczynając od rolników i mieszkańców wsi, a kończąc na inteligencji i środowiskach różnych organizacji społecznych. Trzecia Droga w demokratycznym rządzie będzie realizowała swoje postulaty wyborcze, które są warunkiem porozumienia programowego PSL i Polska 2050. PSL będzie wypełniał rolę, która jest przypisana demokracji, bo to jest jeden z kanonów istnienia naszego ugrupowania od ponad 120-lat.

 

Chcę zostać posłem, bo mam konkretne cele do zrealizowania, konkretne przedsięwzięcia dla regionu, a także konkretne zadania dla naszego kraju, to wszystko składa się na to by być skutecznym dla Regionu. Swoją osobę przedstawiam Państwu również na łamach tej gazety, byście Państwo mogli poznać cząstkę mojej osobowości, cząstkę moich wartości, którymi kieruję się w życiu, a które wyniosłem z domu rodzinnego, gdzie moi rodzice w pocie czoła pracowali na to co osiągnęliśmy, mając troje rodzeństwa, wychowywałem się w rodzinie wielopokoleniowej, dziadkowie mieszkając z nami pokazywali na wartości ważne dla człowieka, dla sąsiada, dla nas samych, mając dwóch synów, wraz z żoną staraliśmy się przekazać im również to wszystko co wynieśliśmy z żoną z naszych domów rodzinnych. Dziś stając na drodze politycznej mogę powiedzieć, że nie tylko wiem dlaczego idę do Sejmu, ale wiem też, że wartości, które wyniosłem z domu rodzinnego, wartości którymi kieruje się PSL, a także założenia programowe Trzeciej Drogi są tymi, które uważam za najistotniejsze.

 

Szanowni Państwo proszę o oddanie na mnie głosu w dniu 15 października, a obiecuję, że nie będziecie się wstydzić tej decyzji. DOŚĆ KŁÓTNI, DO PRZODU! Jarosław Maciejewski lista nr 2, pozycja 18.

 

Jarosław Maciejewski

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *