Igor Kemp z Piły lunaparkowym szczęściarzem

Nagrody w „Tętnie Regionu” to nie sen, to rzeczywistość!!!

Wyjątkowo nie w ostatnią sobotę minionego miesiąca, lecz w pierwszą sobotę lutego, miała miejsce mini gala wręczenia nagrody Lunaparkowemu Szaradziście, który wykazał się zarówno bystrością umysłu, jak i tym, że jest ulubieńcem losu. Uroczystość tradycyjnie odbyła się w siedzibie firmy TOP FENCE Hurtownia Ogrodzeniowa, której właściciel jest fundatorem interesujących, i co ważne praktycznych nagród.

Styczniowym zwycięzcą, a tym samym Szaradziarskim Prymusem został 12-letni Igor Kemp z Piły. Młodzieńcowi, który nie krył swego zadowolenia ze zwycięstwa, ale przede wszystkim z souveniru, nagrodę, w postaci markowego głośnika JBL wręczył pracownik firmy sponsorującej nasze lunaparkowe konkursy.

Fundatorem nagród Lunaparku, od wielu miesięcy jest właściciel firmy TOP FENCE Hurtownia Ogrodzeniowa, mieszczącej się w Pile przy ul. Długosza 11.

Laureatowi gratulujemy mądrości i dopisującego szczęścia, zachęcając zarówno jego, jak i pozostałych krzyżówkowiczów do kontunuowania szaradziarskiej przygody z Lunaparkiem. Będzie truizmem powiedzenie, że bez wątpienia ktoś z Was zostanie laureatem kolejnej edycji konkursu.

Serdecznie zapraszamy do licznego udziału!!!

Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *