II Gala Boksu i K1! Michelus wraca do Piły!

Pod patronatem Tętna Regionu

Już 22 października w Pile, w hali MOSiR, przy ul. Żeromskiego odbędzie się II Gala Boksu i K1! Ubiegłoroczna, pierwsza edycja, która odbyła się w hali sportowej przy ulicy Bydgoskiej cieszyła się dużym zainteresowaniem kibiców i nikt z obecnych nie wyszedł z hali zawiedziony!

W tym roku organizatorzy podnieśli sobie jeszcze wyżej poprzeczkę i impreza odbędzie się w dużo większej hali MOSiR przy Żeromskiego! Jak zapewniają organizatorzy – włodarze klubu Sporty Walki Piła – również poziom sportowy będzie znacząco wyższy! Zapewnić to ma między innymi powrót po kilku latach do Piły znakomitego boksera, Dawida Michelusa. Wychowanek pilskiego Sokoła reprezentuje obecnie klub Kontra Elbląg, jest reprezentantem Polski, wielkokrotnym Mistrzem Polski, był brązowym medalistą igrzysk olimpijskich młodzieży i brązowym medalistą młodzieżowych mistrzostw świata. Jest również reprezentantem drużyny Hussars Poland w World Series of Boxing. Występ Dawida w Pile to na tym etapie jego kariery wielka gratka dla pilskich kibiców!

W kolejnych walkach bokserskich wystąpią między innymi Krystian Romel i Mikołaj Tobera. Obaj to medaliści Mistrzostw Polski juniorów w boksie. Czwarta i ostatnia walka bokserska to jedyna walka kobiet tego wieczoru. Wystąpi w niej Anna Góralska z klubu Korona Wałcz. Góralska jest reprezentantką Polski, kilkukrotną medalistką największych imprez. 4 walki bokserskie, w każdej z nich medaliści Mistrzostw Polski, reprezentanci kraju! Emocji na pewno nie zabraknie!

Bilety w cenie 25 zł na trybunę i 35 zł na miejsca przy ringu już w sprzedaży w kilku punktach:

Piła Kolejowy Sklep Sportowy ul. Buczka
Chodzież Kino Noteć ul. Strzelecka
Wałcz klub Korona Wałcz
Złotów klub Spider Złotów

(SE)

gala_boksu00

gala_boksu01

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *