II Gala Boksu i K1 w Pile już za kilka dni!

Pod patronatem medialnym Tętna Regionu

Już za niecały tydzień, w sobotę 22 października, święto dla kibiców sportów walki w Pile! O godzinie 19.00 w hali MOSiR, na ulicy Żeromskiego odbędzie się II Gala Boksu i K1! Dzień wcześniej w piątek o godzinie 19.00 w pilskim klubie Bowling odbędzie się oficjalne ważenie zawodników. Wstęp na ważenie jest darmowy, organizatorzy zapraszają wszystkich kibiców. Natomiast Bilety na samą galę są cały czas w sprzedaży w cenie 25 i 35 zł. Będą dostępne również w dniu gali w kasach hali MOSiR od godziny 16.00!

Przypomnijmy, że w walce wieczoru zmierzą się: reprezentant Sportów Walki Piła – Adam Haraf z Jerzym Wrońskim z Warszawy. Dla młodego pilanina będzie to najtrudniejsza walka w dotychczasowej karierze. Wroński to doświadczony i utytułowany zawodnik, reprezentant Polski w kick boxingu, wielokrotny medalista najważniejszych światowych imprez.

Z kolei w najważniejszej bokserskiej walce wieczoru zobaczymy po wielu latach w Pile Dawida Michelusa, który skrzyżuje rękawice z zawodnikiem pilskiego Sokoła – Pawłem Piotrowskim.

Również w pozostałych 8 walkach przewidzianych na galę zapowiadają się wielkie emocje!

Gala objęta jest patronatem przez Prezydenta Piły Piotra Głowskiego.

Więcej informacji na temat samej gali można znaleźć na stronie organizatorów na fb: https://web.facebook.com/GalaBoksuiK1wPile/

Sporty Walki Piła

gala_boksu_i_k10

gala_boksu_i_k12 gala_boksu_i_k11