Insp. Sebastian Cichocki – Komendant Powiatowy Policji w Pile zaprasza do udziału w debatach społecznych

komendant_powiatowy

21 i 28 października na terenie powiatu pilskiego odbędą się dwie debaty społeczne poświęcone zagadnieniom bezpieczeństwa w ruchu drogowym. W imieniu Komendanta Powiatowego Policji w Pile – insp. Sebastiana Cichockiego oraz Kierowników Posterunków w Wysokiej i Łobżenicy serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w debatach wszystkich zainteresowanych.

Dodatkowym elementem będzie zaprezentowanie funkcjonalności Krajowej Mapy Zagrożeń, zapoznanie z Aplikacją Moja Komenda oraz możliwość swobodnej rozmowy dotyczącej lokalnie zdiagnozowanych problemów.

21 października o godzinie 16:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy w Wysokiej odbędzie się debata zorganizowana przez Komendę Powiatową Policji w Pile i Posterunek Policji w Wysokiej. Tydzień później tj. 28 października 2019 r. o godz. 16:00 w Gminny Centrum Kultury w Łobżenicy odbędzie się kolejna debata społeczna.

Temat przewodni to bezpieczeństwo w ruchu drogowym mieszkańców gmin. Ponadto policjanci przedstawią informacje związane z aplikacją Moja Komenda i platformą Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Po tych wystąpieniach przyjdzie czas na dyskusję, pytania i rozmowę o problemach, jakie wokół siebie widzą mieszkańcy Wysokiej i Łobżenicy.

mł. asp. Jędrzej Panglisz
KPP w Pile