Jason Doyle piątym zawodnikiem Hansa Nielsena

Po weekendzie powracamy z informacją o kolejnym zawodniku, który dołączył do składu Hansa Nielsena. Tym razem Mistrz postanowił sięgnąć po australijskiego zawodnika. Urodzony w roku 1985, w wieku 30 lat sięgnął po złoty medal Indywidulanych Mistrzostw Australii. Jason Doyle dołączy do teamu Wojowników Mistrza, których na torze zobaczymy 3 czerwca w Pile.

To już piąty zawodnik awizowany do składu przez Hansa Nielsena. Okrzyknięty odkryciem roku 2014, kiedy to na zapleczu Ekstraligi w klubie Orła Łódź, zanotował jeden z najlepszych swoich sezonów. Szybko pokusiły się po niego kluby z najwyższej klasy rozgrywkowej i tak oto w roku 2015 trafił do klubu KS Toruń. W Lonigo podczas GP Challenge zajął drugie miejsce, tym samym awansując do cyklu SGP na rok 2015. To potwierdziło w jak znakomitej dyspozycji znajduje się zawodnik pochodzący z dalekiej Australii. Swój epizod miał również w Pile, gdzie został zakontraktowany na rok 2011 i wraz z braćmi Pawlickimi na czele, zadbał o awans do I ligi żużlowej.

Jego udział w drużynie Profesora z Oxfordu to nie przypadek. 3 czerwca w Pile nie zabraknie emocji. Przypominamy, iż bilety na to wydarzenie można już nabyć w przedsprzedaży, prowadzonej w kasie klubu Polonia Piła, w punktach STS, Empiku oraz z myślą o kibicach zamiejscowych, za pośrednictwem serwisu kupbilet.pl.

Na chwilę obecną zawodnicy potwierdzeni do składu:

Wojownicy Mistrza – Greg Hancock, Peter Kildemand, Tomasz Gollob, Emil Sajfutdinow i Jason Doyle.

Polska – Jarosław Hampel, Piotr Pawlicki, Przemek Pawlicki i Bartosz Zmarzlik

Przybądź i poczuj emocje!

Biuro prasowe Polish Speedway Battle

jason_doyle_piatym_zawodnikiem10

jason_doyle_piatym_zawodnikiem11

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *