Jesienne nabory do Akademii Piłkarskiej Reissa – dołącz i odbierz piłkę na start!

jesienne_nabory_do_akademii_pilkarskiej

Zaufało nam już ponad 7000 tysięcy zawodników. Wszystko dzięki indywidualnemu podejściu do każdego zawodnika i zaangażowaniu profesjonalnej kadry trenerskiej które są znakami rozpoznawczymi Akademii Piłkarskiej Reissa. Obecnie prowadzimy nabory dla następujących grup wiekowych: Skrzat (4-6 lat), Żak (7-9 lat), Orlik (10-11 lat), Młodzik (12-13 lat), Trampkarz (14-15 lat), Junior Młodszy (16-17 lat). Każdy uczestnik, który zdecyduje się przyłączyć się do naszej drużyny otrzyma piłkę z oficjalnej kolekcji klubu. Dwa próbne treningi w dowolnie wybranej lokalizacji są zupełnie darmowe.

Wstąpienie do zespołu grającego pod egidą Akademii Piłkarskiej Reissa jest gwarantem bezpieczeństwa z uwagi na zawarte w abonamencie ubezpieczenie. Zawodnicy mają ponadto możliwość skorzystania z porad dietetyka klinicznego stale współpracującego z naszym klubem, a także opieki klubowego fizjoterapeuty.

Jeśli poszukujesz miejsca, w którym będziesz mógł realizować swoją piłkarską pasję – nie zwlekaj! Skorzystaj z możliwości treningów na najlepszych obiektach z wykorzystaniem w pełni specjalistycznego sprzętu.

Więcej informacji na stronie www.akademiareissa.pl lub pod numerem telefonu 502 741 749

Postaw na profesjonalny start!

UM Piły