Jesienne Spotkanie z pasją – zmiana terminu

ul.sob.Fiedler2016

Muzeum Okręgowe w Pile zaprasza na jesienne wydanie „Sobotnich spotkań z pasją” 22 października (sobota) 2016 r. na godz. 11.30. Zapowiada się bardzo ciekawie.

W programie 2 spotkania:

– godz. 11.30 Chińskie opowieści

Młodzi i pełni pasji podróżnicy: Zuzanna Chabowska, Katarzyna Jura i Oskar Lindenau opowiedzą o swojej dalekiej wyprawie po egzotycznych Chinach. Prezentację pt. „Chińskie opowieści” zgłosili do udziału w projekcie jesiennego wydania „Sobotnich spotkań z pasją”, który ogłoszony został na czas wakacji.

– godz. 12.00 PoDrodze Azja – Maluchem przez Azję

nasz gość specjalny – podróżnik Arkady Paweł Fiedler, wnuk pisarza i podróżnika Arkadego Fiedlera, opowie o swojej trzymiesięcznej podróży małym fiatem z Puszczykowa do Władywostoku.

Podróżnik i jego samochód pokonali ponad 22000 km, odwiedzili 12 krajów zmagając się między innymi z wysokimi górami w Kirgistanie i Tadżykistanie, pokonali Trakt Pamirski oraz rozlegle stepy Kazachstanu i Mongolii, po drodze spotykając barwnych i ciekawych ludzi, dla których Maluch był wielką sensacją

Arkady Paweł Fiedler – pasjonat podróży samochodowych, producent filmów podróżniczych, fotograf. Pomysłodawca i organizator projektu filmowo-podróżniczego – PoDrodze. 2009 r. – Maluchem wzdłuż granic Polski, 2014 r. – Maluchem przez Afrykę (projekt nominowany do nagrody TRAVELERY National Geographic), 2016 r. – Maluchem przez Azję. Organizator wypraw samochodowych do Namibii, Botswany i Zambii. Po 11 latach rzucił karierę korporacyjną, aby oddać się pasji odkrywania świata i kultywowania tradycji podróżniczych Fiedlerów. Mieszka i pracuje w Puszczykowie.

Po spotkaniu będzie można kupić książkę „Maluchem przez Afrykę” w cenie 30 zł.

UWAGA!

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, zapisy w Dziale Upowszechniania: 67 211-07-89.
Więcej informacji:

Muzeum Okręgowe w Pile, Dział Upowszechniania
ul. Browarna 7, 64-920 Piła
tel. 67 211-07-89
osoba do kontaktu: Sylwia Klimaszewska
e-mail: sklimaszewska@muzeum.pila.pl

red