Julianna Rutkowska ze złotem Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

W minionym tygodniu w Kraśniku odbyły się finały Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w boksie. Wśród finalistek znalazła się broniąca tytułu Mistrzyni Polski z ubiegłego roku Julianna Rutkowska z klubu Sporty Walki Piła!

Rutkowska do finałów awansowała w trakcie eliminacji które odbyły się w pierwszej części roku w Grudziądzu gdzie wygrała dwie walki. W trakcie turnieju finałowego w półfinale Rutkowska zwyciężyła Małgorzatę Pępek z klubu Gerada Gierałtowice a w finale Ewę Celejewską z Orkana Gorzów Wielkopolski. Obie walki pilska zawodniczka wygrała na punkty mając pełną dominację w ringu. Tym samym powtórzyła swój sukces z ubiegłego roku i potwierdziła swój prymat w kategorii wiekowej kadetek w kraju!

Julianna Rutkowska boks trenuje od ponad 3 lat pod okiem trenera Arkadiusza Tobery w pilskich Sportach Walki. Od września jest uczennicą Centrum Mistrzostwa Sportowego w Szczecinie. Od ponad roku jest reprezentantką kraju w boksie! Bilans walk pilskiej zawodniczki to 17 zwycięstw i tylko 1 porażka.

Wielkie gratulacje!

Sporty Walki Piła

julianna_rutkowska1_01

julianna_rutkowska1_04 julianna_rutkowska1_02 julianna_rutkowska1_03