Juwenalia Pilskich Uczelni

juwenalia_05

Już niecałe 2 tygodnie pozostały do Pilskich Juwenaliów. Głównym organizatorem tegorocznych Juwenaliów jest Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Stanisława Staszica w Pile, ale to nie oznacza że organizują je sami. Przy organizacji całego przedsięwzięcia działają cztery Uczelnie, są to: Zamiejscowy Ośrodek Dydaktyczny w Pile Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Wydział Gospodarki i Techniki w Pile, Uniwersytet Trzeciego Wieku w Pile oraz Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Stanisława Staszica w Pile. Z całym planem dnia koncertowego, który przypada na 23 maja 2015 (sobota) powracamy na Teren Pilskiej Wyspy. Zeszłoroczna zmiana lokalizacji była spowodowana tylko i wyłącznie remontem.

Chcecie wiedzieć co Was czeka?

20 maja (środa) – Klub Bowling Rodło

Od godziny 20:00 odbywać się będzie Turniej Bowlingowy o Puchar Prezydenta Miasta Piły. Uczelnie takie jak: PWSZ, UAM, WSB oraz UTW będą rywalizowały ze sobą w składach 5 osobowych o tytuł najlepszego.

Ale nie zapominajmy o środach studenckich, które oferuje nam Klub Bowling Rodło i tego wieczoru Zapraszamy Wszystkich na „Imprezową Rozgrzewkę Studencką”. Start godzina 21:00.

21 maja (czwartek)- Klub Rockopolis

Tego dnia spotkamy się o godzinie 18:00 na Finale Bitwy Kapel. Wyłonimy 2 najlepsze Kapele, które zagrają dla nas na głównej scenie w sobotę. Kochani ale to nie koniec mamy dla Was NIESPODZIANKĘ! Podczas Finału zagra dla Was jeden zespół z zeszłorocznej Bitwy Kapel. Kto to będzie? Tego jeszcze nie możemy Wam zdradzić.

22 maja (piątek) – Klub Bowling Rodło

JUWENALIA PARTY BY DJ SEAM starujemy o godzinie 21:00

23 maja (sobota) – Pilska Wyspa

11:00- Bieg Juwenaliowy
13:00- Maraton Zumby (3 godziny będzie ogień)
16:00- Wręczenie Pucharów za Bieg Juwenaliowy oraz Turniej Bowlingowy
17:15- Bitwa Kapel – Koncert Zwycięzców
19:00- Koncert zespołu „Dom na drzewie”
19:30- Uroczystość Przekazania Studentom Kluczy do Bram Miasta przez Prezydenta Miasta Piły
20:00- Koncert Rapera „Buka”
22:00- Gwiazda wieczoru zespół „Happysad”
23:45- Dyskoteka „pod gołym niebem”

Liczymy na Was, do zobaczenia już niedługo.

Główny Organizator
Przewodnicząca Samorządu Studenckiego PWSZ w Pile
Magdalena Domańska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *