Już czeka na Was styczniowy numer Tętna Regionu

ikona

No i jest wreszcie zima. Niektórzy się cieszą (to ci najmłodsi), zaś inni złorzeczą (to ci starsi pragmatycy). Kalendarz wskazuje, że mamy styczeń A.D. 2017. Na ten zimowy okres przygotowaliśmy dla Państwa kolejne wydanie Waszej gazety. Jak zwykle mamy do zaoferowania dla każdego coś sympatycznego. Słowem, zarówno najmłodszy jak i najstarszy sięgając po styczniowy numer Tętna Regionu nie popełni faux-pas, i powinien być ukontentowany. Zapraszamy zatem do satysfakcjonującej i miłej lektury.

W styczniowej edycji:

– Zwyczajowo wiele informacji z Piły i regionu,

– w dodatku „Z pierwszej ręki” ogrom wiadomości z Pilskiego Ratusza,

– kompendium wiedzy o tym co w kulturze, sporcie i nie tylko „piszczy”.

– zajmująca publicystyka i wiele więcej!

Rekomendujemy:

W Pile maszerowali przeciw SMOGOWI. W Marszu Antysmogowym zorganizowanym z inicjatywy i przez PRGOK głośny udział wzięło przeszło 1500 najmłodszych, nieco starszych i tych już bardziej zaawansowanych wiekowo pilan.
str. 16 i 17

Marcin Granops nadal nie odnaleziony. Zakrojone na szeroką skalę poszukiwania zaginionego 21-letniego Marcina Granopsa do tej pory nie przyniosły rezultatu. Strażacy wznowią poszukiwania.
 str. 25

Pilski Orszak Trzech Króli przeszedł ulicami miasta. W pilskim Orszaku Trzech Króli wzięło udział kilka tysięcy uczestników.
str.  23

Bardzo chciałem być częścią Polonii tak długo, jak to tylko możliwe. Rozmowa z Patrykiem Dolnym, do niedawna żużlowcem Polonii Piła.
str. 28

REAKCJA – w której staramy się rozwiązywać problemy każdego z Was… i czynimy to skutecznie, i bezstronnie! W styczniowej REAKCJI będziemy chwalili…, ale także ganili. Obiektem pochwały i zganienia są służby odpowiedzialne za stan… . Za jaki stan, o tym już w papierowym wydaniu REAKCJI. Zapraszamy serdecznie do lektury. Wierzę, że warto zareagować na styczniową REAKCJĘ.

Pod Lupą –  w styczniu pod ów detektywistyczny, ale nie tylko, przyrząd optyczny wziąłem prezesa, będącego niezwyczajnym prezesem (przewodniczącym). Jest to Człowiek przez duże „C”, który nie boi się aktywnej pracy ku chwale przede wszystkim naszej i nie wysiaduje swojego prezesowskiego fotela, lecz jest wszędzie tam gdzie być powinien. Nie pokazuje palcem, lecz wdraża swoje niebanalne pomysły osobiście, przy współudziale swojego fantastycznego zespołu. Tą wyjątkową Osobą jest Zygmunt Jasiecki – przewodniczący ZM PRGOK. Zatytułowałem moją styczniową rubrykę „Rusza świadomość, wstrzymuje bezmyślność”. Koniecznie zajrzyjcie pod styczniową LUPĘ.

GORĄCO POLECAMY!!!

– stałe kąciki porad

– lawinę konkursów z gradem cennych nagród

– i wiele, wiele, wiele więcej!

CZYTAJ NAS – TO NIE STRACONY CZAS!