Już w czwartek II Dyżur Ekspertów w Inwest-Parku

4 września, w godzinach od 11.00 do 13.00, w siedzibie Inwest-Park przy ul. Dąbrowskiego 8 w Pile będzie miał miejsce Drugi Dyżur Ekspertów oraz konferencja pod nazwą „E-administracja – wygodne rozwiązania dla biznesu Ti”.

Wydarzenie skierowane jest dla przedsiębiorców, którzy uzyskają od ekspertów odpowiedzi na zadane im pytania w jednym miejscu bez konieczności wizyty w Urzędach. Konsultacje i porady będą udzielać przedstawiciele Zakładu Ubezpieczeń, Specjalnej Strefy Ekonomicznej, Invest- Parku, WARP.

– Będzie też nowość. Postaramy się zgromadzić w tym miejscu ekspertów w zakresie procesu inwestycyjnego ze Starostwa Powiatowego, Urzędu Pracy i Invest-Parku. Będą oni do państwa dyspozycji, i będą odpowiadać na państwa problemy związane z procesem inwestycyjnym. Dowiedzą się państwo jak pozyskać środki, jak sprawnie przeprowadzić proces inwestycyjny. Staramy się, aby gospodarzem Dyżuru ekspertów, który odbywa się, co kwartał był taki dyżurny ekspert. Na najbliższym spotkaniu będzie to Zakład Ubezpieczeń Społecznych. To oni od jakiegoś czasu promują formę elektroniczną administracji i będą mieli dużo do powiedzenia w tym temacie – mówi Beata Dudzińska, zastępca prezydenta miasta Piły.

(SE)

juz_w_czwartek_dyzur_ekspertow10

juz_w_czwartek_dyzur_ekspertow11