Już w niedzielę MTB Wyrzysk Maraton 2015

Juz_w_niedziele_MTB_Wyrzysk

W najbliższą niedzielę, 31 maja 2015 roku, po raz czwarty odbędzie się w Wyrzysku maraton rowerowy w ramach cyklu Bike Cross Maraton Gogol MTB.

Uczestnicy maratonu będą ścigać się na trasie o długości 37 km (dystans mini) lub 67 km (dystans mega). Na dłuższym dystansie odbędą się Mistrzostwa Wielkopolski w Maratonie MTB 2015. W ramach imprezy rozegrane będą również Mistrzostwa Policji Województwa Wielkopolskiego i Mistrzostwa Gminy Wyrzysk.

Oprócz szybkiego ścigania dla najmłodszych miłośników dwóch kółek oraz ich rodziców organizatorzy przygotowali Paradę Rodzinną (trasa o długości 8 km). Dodatkową atrakcją dla dzieci będzie miasteczko ruchu drogowego z konkursami i zabawami

Oficjalne rozpoczęcie imprezy odbędzie się o godz. 11:00. Start i meta zawodów znajdują się na wyrzyskim targowisku. Do udziału w imprezie można zgłosić się za pośrednictwem formularza na stronie www.gpmtb.pl i w biurze zawodów, które będzie czynne od godz. 8:00 do 10:30. Na uczestników czekają liczne nagrody i upominki ufundowane przez partnerów i sponsorów maratonu.

Źródło: e-krajna.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *