Już w sobotę Piła będzie pomagać Psiakom!

Najbliższy weekend w Pile będzie wypełniony sportem i pomaganiem, a wszystko to za sprawą #11 Charytatywnego Maratonu Zumba® Fitness dla Psiaków. Impreza, która zgromadzi miłośników tańca i osoby kochające Psiaki to pierwsze tego typu wydarzenie  w Pile!

Już w tę sobotę, 18 czerwca, najlepsi instruktorzy Zumby® z regionu spotkają się w jednym miejscu, aby poderwać do tańca każdego mieszkańca Piły! #11 Charytatywny Maraton Zumba® Fitness dla Psiaków to idealna propozycja dla osób, które chcą aktywnie spędzić weekend i przygotować się na przyjście lata. Równocześnie to jedyna okazja na połączenie przyjemnego z pożytecznym – spalenia zbędnych kalorii i wsparcia porzuconych czworonogów z lokalnych schronisk.

Cały dochód z imprezy i rzeczy zebrane podczas maratonu zostaną przekazane do placówek w Pile i Toruniu. Każdy uczestnik, aby zwiększyć pomoc, może przynieść ze sobą karmę, koce i zabawki dla czworonogów.

Znani prezenterzy zadbają o świetną atmosferę i kondycję uczestników:
•    Polina Kyshyshian
•    Dominika Wójcikiewicz
•    Izabela Marciniak
•    Ryszard Gotlib
•    Jacek Roszak
•    Magdalena Walkowiak.

Impreza odbędzie się w godzinach 17:00-20:00 na hali Szkoły Podstawowej nr 5 im. Dzieci Polskich w Pile.  Współorganizatorkami maratonu są Polina Kyshyshian i Paulina Siwek.

Cena biletu – cegiełki wynosi 30 zł. Koszt biletu grupowego dla 5 os. to 100 zł.

Bilety dostępne są na: www.karmimypsiaki.pl/zumba.

Bądź na bieżąco, dołącz do wydarzenia Facebooku, aby być na bieżąco: http://bit.ly/25b8k42

juz_w_sobote_pila_bedzie_pomagac00

juz_w_sobote_pila_bedzie_pomagac01

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *