Już w sobotę VI Gala Boksu i K1 w Pile!

Pod patronatem medialnym Tętna Regionu

Coraz większymi krokami zbliża się VI Gala Boksu i K1 w Pile. W sobotę 26 października od godziny 19 w pilskiej hali MOSiR zobaczymy 9 pojedynków w karcie głównej – 5 zawodowych walk w formule K1 oraz 4 bokserskie.

Walka wieczoru – jak zapowiadają organizatorzy – to pojedynek na najwyższym poziomie krajowego K1. Spotkają się w nim wychowanek Spidera Złotów i Sportów Walki Piła – Maciej Drajer i Maciej Markowski z warszawskiej Palestry. Drajer obecnie reprezentuje barwy holenderskiego Rodney’s Gym, gdzie aktualnie mieszka i przygotowuje się do walki. Natomiast zawodnik z Warszawy to aktualny wicemistrz Polski seniorów K1.

Debiut na ringu zawodowym K1 czeka również pilanina Dawida Sieka. Młody reprezentant Sportów Walki to wielokrotny Mistrz kraju, ubiegłoroczny brązowy medalista Mistrzostw Świata oraz aktualny Mistrz Europy. Jego rywalem będzie również utytułowany na krajowym podwórku Karol Mamerski z Dragona Starachowice.

Oprócz wymienionych już zawodników w karcie głównej zobaczymy innych zawodników z Piły. Paweł Zamorski i Kacper Grill wystąpią w walkach bokserskich, Jakub Szymanowski, Piotr Woźniak, Michał Haiwka i Kacper Krygier to z kolei pojedynki w formule K1.

W sprzedaży są już bilety na to wydarzenie. W Pile można je nabyc w Kolejowym sklepie sportowym na ulicy Staromiejskiej 11 oraz w siłowni Colos Gym na Kossaka 117. Bilety w cenie 30 zł na trybunę oraz 60 na miejsca znajdujące się przy stolikach obok ringu. Jeżeli sprzedaż nie zostanie zakończona wcześniej, w dniu gali bilety będą droższe o 5 zł.

Zapraszamy na to wielkie sportowe wydarzenie!

Poniżej na grafikach pełna karta walk sobotniej imprezy.

(SE)

juz_w_sobote_gala1_01

juz_w_sobote_gala1_13 juz_w_sobote_gala1_02 juz_w_sobote_gala1_03 juz_w_sobote_gala1_04 juz_w_sobote_gala1_05 juz_w_sobote_gala1_06 juz_w_sobote_gala1_07 juz_w_sobote_gala1_08 juz_w_sobote_gala1_09 juz_w_sobote_gala1_10 juz_w_sobote_gala1_11 juz_w_sobote_gala1_12