KABANOS wystąpi na pilskiej Barce

Pod patronatem Tętna Regionu

W sobotę, 26 listopada 2016 w Klubie Muzycznym BARKA Piła ul. Wodna (rzeka Gwda) o godz. 20:00 rozpocznie się koncert: KABANOS (Rock/Metal/Punk/Dramat Współczesny/Debilcore/EvolutionMusic) oraz MIKE & EPICENTRUM (Rock / Hard Rock / Rock,N’Roll) w ramach DO GÓRY DO CHMURY TOUR 2016.

Wstęp: 30 zł przedsprzedaż / 40 zł w dniu koncertu.

Informacje o przedsprzedaży: Polsky Group Promotion w miejscu:

Klub Muzyczny BARKA Piła ul. Wodna (rzeka Gwda).

Sklep RESZKA, ul. Rogozińska 33, Piła.

Przedsprzedaż online: drogą mailową pisząc na adres: barka.pila@wp.pl .

KABANOS   

Wszystko zaczęło się od żulerskich piosenek nagrywanych w 1997 roku na podkładach na magnetofon Kasprzak, a na przestrzeni lat ewoluowało w prawdziwą petardę polskiej sceny muzycznej. Od samego początku grupa rozwijała się samodzielnie i niezależnie, przez lata zdobywając coraz większą publiczność – na wyjazdach w coraz dłuższe trasy i coraz większe kluby. Każda płyta, poczynając od wydanej własnym sumptem albumu „Zęby w Ścianę” w 2007 roku to kolejny etap ewolucji, która wydaje się nie mieć końca. Na najnowszym albumie „Dramat Współczesny” Kabanos pokazuje większą dojrzałość w formie i przekazie, nowe brzmienie, surowość i ciężkość połączoną z umiejętnością do pisania chwytliwych piosenek, z których słynie grupa. To także pierwszy album, na którym pojawiają się ciężkie ballady i rozbudowane, progresywne wręcz kompozycje.

Zespół trzykrotnie zagrał na Przystanku WOODSTOCK, grając kolejno na Małej Scenie (2012 – po tym występie zespół zdobył nagrodę ZŁOTEGO BĄCZKA), na Dużej Scenie (2013), oraz w Pokojowej Wiosce Kryszny (2014), gdzie Kabanos ustalił nowy rekord długości koncertu sceny: 2h 55min. Był to jednocześnie najdłuższy występ Kabanosa w historii.

Joanna Naranowicz

kabanos_wystapi01

kabanos_wystapi02 kabanos_wystapi03 kabanos_wystapi04