Kabaret SMILE zaprezentuje się Pile

Kabaret_SMILE

Już 12 października o godz. 19.00 w Regionalnym Centrum Kultury w Teatrze Miejskim w Pile rozpocznie swój występ kabaret SMILE, w programie „Czy jest w domu kakao?” Bilety w cenie 45/50 zł dostępne w kasie ROK tel. 602-252-675, biletynakabarety.pl oraz kupbilecik.pl.

KABARET SMILE [smajl] to angielskie słowo oznaczające UŚMIECH. W języku polskim słowo jest nazwą własną kabaretu z Lublina. Misja kabaretu jest mocno związana z jego nazwą – śmieszyć. Trzech artystów bacznie obserwujących otaczającą nas rzeczywistość przenosi na scenę postacie i sytuacje, jakie są nam wszystkim bliskie w życiu codziennym.

W programie zobaczyć można zarówno skecze o przyszłości, nawiązujące do wizji Lema, teraźniejsze i przyziemne życie pewnej gwiazdy o imieniu Merlin, jak i te nawiązujące do przeszłości, w humorystyczny sposób pokazujące odwieczne absurdy. Smile to nie tylko skecze, lecz także niebanalne piosenki, wykonywane na najwyższym poziomie, co usłyszeć można w dość przewrotnej piosence o miłości, z zastanawiającym morałem lub w piosence wzorowych mężów. Kabaret cieszy się też dużą popularnością wśród widzów przed telewizorami, przez co jest zapraszany na największe realizacje telewizyjne.

Zapraszamy na najnowszy program, który jest ponoć jednym z lepszych jakie widziano na polskiej scenie kabaretowej.

Z pozdrowieniami,
KEREZA – Organizator Imprezy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *