Siatkarki, stara Piła i Mercedesy

kalendarze_ptps

Urokliwe zdjęcia starej Piły oraz zabytkowe samochody marki Mercedes tworzą tło kalendarzy z zawodniczkami i trenerami PTPS Piła na rok 2016.

Klub PTPS S.A. wydał limitowaną serię kalendarza na rok 2016. Wydawnictwo zawiera 12 wyjątkowych zdjęć siatkarek i trenerów orlenligowego zespołu PTPS Piła w stylizacji z lat 30-40. Autorem niezwykłych fotografii, które idealnie oddają klimat retro jest współpracujący od lat z pilskim klubem Robert Judycki. Robert jest również pomysłodawcą twórczego wykorzystania jako tła do wszystkich zdjęć widokówek obrazujących Piłę w okresie międzywojennym.

Piękne kobiety, dwóch przystojnych mężczyzn i „stara Piła” to nie wszystko, co znalazło się na zdjęciach. Całość uzupełniają zapierające dech w piersiach odrestaurowane samochody marki Mercedes. Zdjęcia zostały wykonane w salonie Almar w Kaczorach.

Kalendarz, w znacznie większym niż zazwyczaj formacie, zaprojektowała i wydrukowała pilska drukarnia Colours Factory.

Kibice, kolekcjonerzy i wszyscy zainteresowani kalendarzem z pilskimi zawodniczkami mogą kupić go od poniedziałku do piątku w siedzibie klubu lub w kasie przed meczem w Pile. Cena jednego egzemplarza to 35 zł.

A.K.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *